О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 2 апреля 2024 года № 20/04 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 6 сентября 2024 года № 55/03. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 10 сентября 2024 года № 6651-09
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 2 апреля 2024 года № 20/04 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6587-09) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 6 сентября 2024 года № 55/03
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 апреля 2024 года № 20/04

Қарағанды облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 20/04 "2024 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына,) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 55/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қыркүйекте № 6651-09 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі №20/04 "2024 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына,) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6587-09 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2024 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 55/03 қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2024 жылғы 02 сәуіріндегі
№ 20/04 қаулысына қосымша

QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%

QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
107
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007

QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
107
RADIX CAL
CaO-14, MgO-2,80, B-0,14, Mo-0,07, Co-0,007

180
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
100 000,0
тонна
181
АктивВейв (Acti Wave)
N-3.0%, Калий (K2O)-7.0%, Fe-0.50%, Zn-0.08%, Органический углерод (С)-12%б органическое вещество-17,0%
3 345,0
литр
182
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
156 250,0
тонна
183
Аммофос
N12, P 52
86 500,0
тонна
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-11, P-46
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52, марки Sib (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос марки 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:36
N-10, P2O5-36
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос марки N10. P33
N10. P33
Аммофос марки N10, P36
N-10, P-36
Аммофос марки N10, P39
N10, P39
Аммофос марки N11, P42
N11, P42
Аммофос марки N12, P39
N12, P39
Аммофос плюс
N-10%; Р-48%; MgO-2,0%; S-2,0%
Аммофос *
N-10%, P-46%
184
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
185
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод
714,0
литр
186
Брексил Марганец (Brexil Mn)
Mn – 10,0 % (LSA)
2 938,0
килограмм
187
Водорастворимое NPK удобрение марка 18:18:18+2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
330 357,0
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марка 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ

180
NPK маркалы Азофоска (нитроаммофоска) 16:16: 16
N-16, P-16, K-16
100 000,0
тонна
181
АктивВейв (Acti Wave)
N-3.0%, Калий (K2O) -7.0%, Fe-0.50%, Zn0. 08%, Органикалық көміртегі (С) -12% б органикалық заттар-17,0%
3 345,0
литр
182
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
156 250,0
тонна
183
Аммофос
N12, P 52
86 500,0
тонна
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-11, P-46
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12: 52, Sib маркалары (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос маркасы 10-46
N-10, P-46
Аммофос маркасы 12-52
N12, P 52
Аммофос маркасы 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P-36
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P2O5-36
Аммофос маркасы 10:39
N-10, P-39
Аммофос маркасы 11:42
N-11, P-42
Аммофос маркасы 12:39
N-12, P-39
Аммофос маркасы N10. P33
N10. P33
Аммофос маркасы N10, P36
N-10, P-36
Аммофос маркасы N10, P39
N10, P39
Аммофос маркасы N11, P42
N11, P42
Аммофос маркасы N12, P39
N12, P39
Аммофос плюс
N-10%; Р-48%; MgO-2,0%; S-2,0%
Аммофос *
N-10%, P-46%
184
Хлорсыз күрделі минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487 500,0
тонна
185
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульв қышқылдары, флавоноидтар, фитостеролдар, каротиноидтар, амин қышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек
714,0
литр
186
Брексил Марганец (Brexil Mn)
Mn – 10,0 % (LSA)
2 938,0
килограмм
187
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 18:18:18+2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
330 357,0
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ

Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ

1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ

N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
188
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5 000,0
литр
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
189
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
2 750,0
литр
190
ГРОС Фосфито -NP

N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
188
грос Денсаулық
L-a-аминқышқылдары -8%, фитогормондар-75 ppm
5 000,0
литр
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a- аминқышқылдары -7,5
189
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдары-3, фитогормондар-22 ррм
2 750,0
литр
190
ГРОС Фосфито -NP

N-30, P2O5 (фосфит) -60
3 000,0
литр
191
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
1 000,0
литр
192
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1 786,0
литр
193
Жидкое комплексное микроудобрение "Зеромикс"
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
6 175,0
литр
194
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4 515,0
литр
195
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
196
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925,0
литр
197
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,0
литр
198
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1 500,0
литр
199
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К" Компания ООО Волски Биохим, Россия, Нижний Новгород
N - 3,9, P2O5 - 4,7, K2O - 11,0, SO3 - 3,4, Mn - 0,21, Zn - 0,0048, В - 0,01, Mo - 0,001, Fe - 0,016, Cu - 0,0048, Co - 0,001, Se - 0,001
1 621,0
литр
200
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2 800,0
литр
201
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11%, Р-37%
100 000,0
тонна
202
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3 010,0
литр
203
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2 650,0
литр
204
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1 935,0
литр
205
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Бор
N-3,85, B-11,5
2 002,0
литр
206
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Рост
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1 935,0
литр
207
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06

N-30, P2O5 (фосфит) -60
3 000,0
литр
191
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульво қышқылдары 2%, органикалық төмен молекулалық қышқылдар
1 000,0
литр
192
"Борон" сұйық бор тыңайтқышы
N-4, B-9
1 786,0
литр
193
"Зеромикс" сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
6 175,0
литр
194
B-Mo маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4 515,0
литр
195
"Микромак" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541,0
литр
196
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925,0
литр
197
"Экомак" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 495,0
литр
198
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1 500,0
литр
199
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы "Волски Биохим" ЖШҚ компаниясы, Ресей, Нижний Новгород
N - 3,9, P2O5 - 4,7, K2O - 11,0, SO3 - 3,4, Mn - 0,21, Zn - 0,0048, В - 0,01, Mo - 0,001, Fe - 0,016, Cu - 0,0048, Co - 0,001, Se - 0,001
1 621,0
литр
200
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2 800,0
литр
201
Сұйық күрделі тыңайтқыш (СКТ)
N-11%, Р-37%
100 000,0
тонна
202
"Волски моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3 010,0
литр
203
"Волски моно-мырыш" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2 650,0
литр
204
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1 935,0
литр
205
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Бор
N-3,85, B-11,5
2 002,0
литр
206
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Өсу
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1 935,0
литр
207
Сұйық минералды тыңайтқыш брендтің активі: Тұқымдар
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 20-10-20

N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
247
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
113 840,0
тонна
248
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
247
Күрделі тыңайтқыш Growfert маркасы: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
113 840,0
тонна
248
Күрделі тыңайтқыш Growfert маркасы 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE

NPK Gold 15-5-30+te кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK Gold 16-8-24+te кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK Gold 18-18-18+te+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK Gold 20-10-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK Gold 20-20-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-40-10+TE

825,0
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
265
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N - 8%, P2O5 -45%, K2O – 10%, B – 0,5%, Cu – 0,5%, Fe – 1%, Mn – 1%, Mo – 0,3%, Zn - 1%

825,0
килограмм
Күрделі тыңайтқыш NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
265
Күрделі тыңайтқыш Nutriland Plus Grain
N - 8%, P2O5 -45%, K2O – 10%, B – 0,5%, Cu – 0,5%, Fe – 1%, Mn – 1%, Mo – 0,3%, Zn - 1%

N - 6%, C-23%
2 277,0
литр
363
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-41,1%, NH2-11,0%, NH4-19,5%, NO3-10,6%, K2O-4,11%, P2O5-2,47%, SO3-2,33%, MgO-0,48%, Zn-0,27%, Cu-0,14%, Mo-0,07%, Fe-0,04%, B-0,03%, Se-0,03%, Mn-0,02%, Co-0,01%, комплекс смачивающих веществ-1,0%
631,0
литр
364
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
1 109,0
литр
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
N-3,2%, аминокислоты в биоактивной L-форме-15%, K2O-0,06%, SO3-9,34%, MgO-2,28%, Zn-2,51%, Cu-1,92%, Mo-0,22%, Fe-0,4%, B-0,16%, Ni-0,006%, Mn-0,37%, Co-0,11%, комплекс смачивающих веществ-1,0%
365
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K2O-15,2%, P2O5-6,6%, N-6,6%, NO3-2,5%, SO3-4,6%, Mn-0,33%, Cu-0,12%, Zn-0,07%, Fe-0,07%, Mo-0,07%, B-0,01%, Se-0,003%, Co-0,001%, комплекс смачивающих веществ-1,0%
868,0
литр
366
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс Питание
N-6,9%, NO3-0,2%, P2O5-0,55%, K2O-3,58%, Mo-0,67%, B-0,57%, Cr-0,12%, V-0,09%, Se-0,02, S-1,0%
1 048,0
литр
367
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P2O5-27,7%, N-9,7%, K2O-6,8%, MgO-0,27%, SO3-0,53%, Zn-0,40%, Cu-0,13%, Fe-0,16%, Mn-0,08%, B-0,23%, Mo-0,08%, Co-0,02%, аминокислоты в биоактивной L-форме-2%, комплекс смачивающих веществ-1,0%
657,0
литр
368
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Цинк
Zn-12,43, N-5,53, S-4,88
401,0
литр
369
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
1 302,0
литр
370
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
N-1,6%, аминокислоты в биоактивной L-форме-11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,37%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органические кислоты-1,0%
1 048,0
литр
371
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 600,0
литр
372
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1 950,0
литр
373
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 550,0
литр
374
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 550,0
литр
375
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 550,0
литр
376
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 600,0
литр
377
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера

N - 6%, C-23%
2 277,0
литр
363
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Азот маркасы
N-41,1%, NH2-11,0%, NH4-19,5%, NO3-10,6%, K2O-4,11%, P2O5-2,47%, SO3-2,33%, MgO-0,48%, Zn-0,27%, Cu-0,14%, Mo-0,07%, Fe-0,04%, B-0,03%, Se-0,03%, Mn-0,02%, Co-0,01%, ылғалдандыратын заттар кешені -1,0%
631,0
литр
364
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Вита маркасы
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
1 109,0
литр
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Вита маркасы
N-3,2%, биоактивті L-түріндегі аминқышқылдары -15%, K2O-0,06%, SO3-9,34%, MgO-2,28%, Zn-2,51%, Cu-1,92%, Mo-0,22%, Fe-0,4%, B-0,16%, Ni-0,006%, Mn-0,37%, Co-0,11%, ылғалдандыратын заттар кешені -1,0%
365
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Калий маркасы
K2O-15,2%, P2O5-6,6%, N-6,6%, NO3-2,5%, SO3-4,6%, Mn-0,33%, Cu-0,12%, Zn-0,07%, Fe-0,07%, Mo-0,07%, B-0,01%, Se-0,003%, Co-0,001%, ылғалдандыратын заттар кешені -1,0%
868,0
литр
366
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Форс Тамақтану маркасы
N-6,9%, NO3-0,2%, P2O5-0,55%, K2O-3,58%, Mo-0,67%, B-0,57%, Cr-0,12%, V-0,09%, Se-0,02, S-1,0%
1 048,0
литр
367
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Фосфор маркасы
P2O5-27,7%, N-9,7%, K2O-6,8%, MgO-0,27%, SO3-0,53%, Zn-0,40%, Cu-0,13%, Fe-0,16%, Mn-0,08%, B-0,23%, Mo-0,08%, Co-0,02%, биоактивті L-түріндегі аминқышқылдары -2%, ылғалдандыратын заттар кешені -1,0%
657,0
литр
368
Минералды тыңайтқыш Изагри-К, Мырыш маркасы
Zn-12,43, N-5,53, S-4,88
401,0
литр
369
Минералды тыңайтқыш Изагри-М, Бор маркасы
B-12,32, Mo-1,0
1 302,0
литр
370
Минералды тыңайтқыш Изагри-М, Форс Өсу маркасы
N-1,6%, биоактивті L-түріндегі аминқышқылдары -11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,37%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органикалық қышқылдар -1,0%
1 048,0
литр
371
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 600,0
литр
372
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1 950,0
литр
373
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 550,0
литр
374
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Магний-Мырыш
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 550,0
литр
375
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 550,0
литр
376
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС- Тұқымдар
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 600,0
литр
377
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Күкірт

N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 700,0
литр
378
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
1 800,0
литр
379
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-10 г/л, B-150 г/лб янтарная кислота - 100 г/л
2 550,0
литр
380
Минеральное удобрение с микроэленментами Бином "NPK 10:40:10"
N-10, P2O5-40, K2O-10, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9г/л, Zn-0,25г/л, Mo-0,05г/л, Co-0,05г/л, + Арахидовая кислота-1г/л, Витамины (РР,С, В1, В6)-4г/л
1 300,0
литр
381
Минеральное удобрение с микроэленментами Бином "NPK 19:19:19"
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9г/л, Zn-0,25г/л, Mo-0,05г/л, Co-0,05г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0.85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1г/л, Витамины (РР,С, В1, В6)-4г/л
1 300,0
литр

N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 700,0
литр
378
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
1 800,0
литр
379
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Амбре-бор" Биномы
N-10 г/л, B-150 г/лб сукцин қышқылы - 100 г/л
2 550,0
литр
380
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "NPK 10:40:10"
N-10, P2O5-40, K2O-10, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9г/л, Zn-0,25г/л, Mo-0,05г/л, Co-0,05г/л, + Арахид қышқылы-1г/л, Витаминдер (РР,С, В1, В6)-4г/л
1 300,0
литр
381
Бином мкроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
"NPK 19:19:19"
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9г/л, Zn-0,25г/л, Mo-0,05г/л, Co-0,05г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0.85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы 1г/л, Витаминдер (РР,С, В1, В6)-4г/л
1 300,0
литр

Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
нитроаммофоска (азофоска),марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03.Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 16:16:16
(N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6)
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28

Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы 20:10: 10 + S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы 20:10: 10 + S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
NPK 27-6-6+ S маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы 27-6-6 + S + B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
NPK 27-6-6+s+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03.Zn-0.06
NPK 27-6-6+s+BMZ маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы 27-6-6 + S + Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска 16:16:16 маркалы күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы
(N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6)
Нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска 8:24:24 маркалы күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска маркасы 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска маркасы: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска маркасы14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска маркасы15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска маркасы 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска маркасы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркасы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска маркасы NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска маркасы NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска маркасы NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска маркасы NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска

аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
408
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
Аминокислоты-5,5 %, полисахариды-7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO-1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1 %, Mo-0,01 %

аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы, "Қызылша" маркасы
аминқышқылдар-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
408
Биостим органоминералды тыңайтқышы, "Старт" маркасы
Аминқышқылдар-5,5 %, полисахаридтер -7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO-1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1 %, Mo-0,01 %

3 646,0
литр
488
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2 188,0
литр
489
Удобрение Raiza
N-4,5, свободные аминокислоты-12
3 960,0
литр
490
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N)общий 6,00, Азот (N) органический 2,00, Азот (N) мочевинный 4,00, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом 2,50, Калий (К2О) комплекс с агентом 2,50, Магний (МgО) комплекс с агентом 2,50, Бор (В) бороэтаноламин 2,00, Кобальт (Со) комплекс с агентом 0,10, Медь (Cu) комплекс с агентом 1,00, Железо (Fе) комплекс с агентом 1,20, Марганец (Мn) комплекс с агентом 1,20, Молибден (Мо) комплекс с агентом 0,25, Цинк (Zn) комплекс с агентом 1,20, Гидроксикарбоновые кислоты 20,00, АМИНОКИСЛОТЫ 8,00, Вода остальное
2 400,0
литр
491
Удобрение Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), Витамины, Осмолиты, Бетаин, Белки, Аминокислоты
1 845,0
литр
492
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
6 098,0
литр
493
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
6 435,0
литр
494
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
5 060,0
литр
495
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 850,0
литр
496
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
1 850,0
литр
497
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
2 200,0
литр
498
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
1 850,0
литр
499
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
2 200,0
литр
500
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
1 850,0
литр
501
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001

3 646,0
литр
488
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 2%; полисахаридтер – 12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%; мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
2 188,0
литр
489
Raiza тыңайтқышы
N-4,5, Бос аминқышқылдары -12
3 960,0
литр
490
Reasil Forte Тұқым Бастау тыңайтқышы
Азот (N)жалпы 6,00, азот (N) органикалық 2,00, азот (N) мочевина 4,00, Фосфор (P2O5) 2,50 агенті бар кешен, Калий (К2О) 2,50 агенті бар кешен, Магний (МдО) 2,50 агенті бар кешен, бор (В) бороэтаноламин 2,00, Кобальт (Со) кешені 0,10 агентпен, мыс (Cu) 1,00 агентпен кешен, Темір (Fe) 1,20 агентпен кешен, Марганец (MP) 1,20 агентпен кешен, Молибден (Mo) 0,25 агентпен кешен, мырыш (Zn) 1,20 агентпен кешен, Гидроксикарбон қышқылдары 20,00, амин қышқылдары 8,00, су қалғаны
2 400,0
литр
491
Retrosal тыңайтқышы
Ca-8,0%, Zn-0,2% (EDTA), дәрумендер, Осмолит, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
1 845,0
литр
492
Rooter тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
6 098,0
литр
493
"SAMPPI" тыңайтқышы
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
6 435,0
литр
494
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
5 060,0
литр
495
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
1 850,0
литр
496
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдары-85г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар
1 850,0
литр
497
Sunny Mix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар-25г / л, амин қышқылдары — 25г/л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар — 10г / л
2 200,0
литр
498
"Sunny Mix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г / л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г /л
1 850,0
литр
499
Sunny Mix астық тұқымдары тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г /л
2 200,0
литр
500
"Sunny Mix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25г / л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г / л
1 850,0
литр
501
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001

N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
225 000,0
тонна
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
506
Удобрение YaraRega 9-0-36

N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
225 000,0
тонна
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
506
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы

N-16, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P2O5-20, S-14
519
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
100 000,0
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4 (NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, S-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марок: диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn

N-16, P2O5-20, S-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш маркалары: NP+S=20: 20+14
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, S-14
519
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
100 000,0
тонна
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
NPKS -4 (N-15, P-15, K-15, S-11)маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS -8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 10, P-20, K-20
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
12:32:12 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
7:7:7 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
8:19:29 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, S-26
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
NPK 10:26:26+B диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 10:26:26+BMZ Диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+Zn Диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, маркалары: диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калий маркалы тыңайтқыш: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-кемінде 6%
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15 B+0,6 Zn маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш

N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-не менее 10%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK (S) 8-20-30 (2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)

N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S- кемінде 6%
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S- кемінде 10%
NPK(S) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш 15:15: 15 (10)
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
NPK (S) 8-20-30 (2) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15 В+0,6 Zn маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш

N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
520
Удобрение АМИНОАЛЕКСИН (AMINOALEXIN)
N-1, P-30, K-20, L-a-Аминокислоты-4
6 299,0
литр
521
Удобрение Аминозол
аминокислоты-56-58%, N-9,4%
8 151,0
литр
522
Удобрение Аминосит 33%(Aminosit 33%)
- Свободные аминокислоты - 33%; - Общее количество органических веществ – 48%; - Общее содержание азота (N) - 9,8%
4 197,0
литр
523
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-32,5-33,5
80 357,0
тонна
524
Удобрение Бенефит ПЗ (Benefit PZ)
N - 3,0%, C - 10,0%, Нуклеотиды, Витамины, Белки, Аминокислоты
5 433,0
литр
525
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
1 393,0
литр
526
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2 038,0
литр
527
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/мл)
2 063,0
литр
528
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/мл)
4 348,0
литр
529
Удобрение Бороплюс (Boroplus)
B – 11,0%
2 362,0
литр
530
Удобрение Брексил Кальций (Brexil Ca)
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
3 285,0
килограмм
531
Удобрение Брексил комби (Brexil Combi)
B-0,9%, Cu-0,3%(LSA), Fe-6,8% (LSA), Mn-2,6% (LSA), Mo - 0,2% (LSA), Zn-1,1% (LSA)
3 106,0
килограмм
532
Удобрение Брексил Микс (Brexil Mix)
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
2 694,0
килограмм
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO – 8,5%, B – 0,5%, Fe – 4,0%, Mn – 4,0%, Zn – 1,5%
533
Удобрение Брексил Феррум (Brexil Fe)
Fe-10% (LSA)
2 916,0
килограмм
534
Удобрение Брексил Цинк (Brexil Zn)
Zn – 10,0% (LSA)
3 276,0
килограмм
535
Удобрение Вива (Viva)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 8,0%, Fe - 0,02% (EDDHSA), Полисахариды, Витамины, Белки, Аминокислоты, Очищеные Гумусовые Кислоты
1 543,0
литр
536
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1 175,0
килограмм
537
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот(N)общий 3,50, Азот (N) органический 0,25, Азот (N) мочевинный 3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом 0,50, Калий (К2О) комплекс с агентом 2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом 0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом 0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом 0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом 0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом 0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом 0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты 10,00, Гидроксикарбоновые кислоты 0,60, АМИНОКИСЛОТЫ 2,40, Вода остальное

N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
520
АМИНОАЛЕКСИН (AMINOALEXIN) тыңайтқышы
N-1, P-30, K-20, L-a-Аминқышқылы-4
6 299,0
литр
521
Аминозол тыңайтқышы
Аминқышқылы -56-58%, N-9,4%
8 151,0
литр
522
Аминосит 33%(Aminosit 33%) тыңайтқышы
- Бос аминқышқылдары - 33%; - Органикалық заттардың жалпы мөлшері-48%; - азоттың жалпы мөлшері (N) - 9,8%
4 197,0
литр
523
Құрамында 33,5% азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-32,5-33,5
80 357,0
тонна
524
Бенефит ПЗ (Benefit PZ) тыңайтқышы
N-3,0%, C-10,0%, Нуклеотидтер, Витаминдер, Ақуыздар, Амин Қышқылдары
5 433,0
литр
525
"5:6:9" маркалы "Бай"тыңайтқыш
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ- калий гуматтары, фитоспорин-М (кемінде 2х10 тірі жасуша титрі және 1 мл спора)
1 393,0
литр
526
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
2 038,0
литр
527
"Кешенді "маркалы" БОРОГУМ - М " тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титр кемінде 1,5x10 КОЕ/мл)
2 063,0
литр
528
"Мо" маркалы "БОРОГУМ - М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-2, фитоспорин-М (титр кемінде 5x10 КОЕ/мл)
4 348,0
литр
529
Бороплюс (Boroplus) тыңайтқышы
B – 11,0%
2 362,0
литр
530
Тыңайтқыш Brexil Кальций (Brexil Ca)
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
3 285,0
килограмм
531
Brexil Combi (Brexil Combi) тыңайтқышы
B-0,9%, Cu-0,3%(LSA), Fe-6,8% (LSA), Mn-2,6% (LSA), Mo - 0,2% (LSA), Zn-1,1% (LSA)
3 106,0
килограмм
532
Брексил Микс (Brexil Mix) тыңайтқышы
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
2 694,0
килограмм
Брексил Мульти (Brexil Multi) тыңайтқышы
MgO – 8,5%, B – 0,5%, Fe – 4,0%, Mn – 4,0%, Zn – 1,5%
533
Брексил Феррум (Brexil Fe) тыңайтқышы
Fe-10% (LSA)
2 916,0
килограмм
534
Брексил Мырыш (Brexil Zn) тыңайтқышы
Zn – 10,0% (LSA)
3 276,0
килограмм
535
Вива (Viva) тыңайтқышы
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 8,0%, Fe - 0,02% (EDDHSA), Полисахаридтер, Дәрумендер, Ақуыздар, Амин Қышқылдары, Тазартылған Гумус Қышқылдары
1 543,0
литр
536
Super 7-7-7 гель тәрізді тыңайтқыш
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1 175,0
килограмм
537
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
Азот (N)жалпы 3,50, азот (N) органикалық 0,25, азот (N) мочевина 3,25, Фосфор (P2O5) 0,50 агенті бар кешен, Калий (К2О) 2,50 агенті бар кешен, Магний (MgO) 0,10 агенті бар кешен, бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) кешені 0,01 агентпен, мыс (Си) 0,05 агентпен кешен, Темір (Fе) 0,12 агентпен кешен, Марганец (Mn) 0,10 агентпен кешен, Молибден (Мо) 0,025 агентпен кешен, мырыш (Zn) 0,12 агентпен кешен, гумин және фульв қышқылдары 10,00, Гидроксикарбон қышқылдары 0,60, аминқышқылдары 2,40, қалған су

Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
575
Удобрение Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
3 633,0
литр
576
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893,0
килограмм
577
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,0
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13

Тыңайтқыш Шебер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Тыңайтқыш Шебер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
Тыңайтқыш Шебер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Тыңайтқыш Шебер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
575
Тыңайтқыш Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормондар, бетаин, дәрумендер, ақуыздар, аминқышқылдары
3 633,0
литр
576
Минералды тыңайтқыш Пекацид
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) % - да 59-60-тан кем емес, калийдің массалық үлесі (k₂o) % - да 19-20-дан кем емес
893,0
килограмм
577
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,0
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 13-40-13

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26

N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
578
Удобрение МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормоны, Аминокислоты, Бетаин
4 170,0
литр
579
Удобрение МС Сет (МС Set)
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормоны, аминокислоты, бетаин

N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
578
МС Крем (MC Cream) тыңайтқышы
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормондар, Аминқышқылдары, Бетаин
4 170,0
литр
579
МС Сет (МС Set) тыңайтқышы
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормондар, аминқышқылдары, бетаин

3 198,0
литр
580
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
8 499,0
килограмм
581
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1 261,0
килограмм
582
Удобрение "Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
- Фосфор (P)- 20%; - Калий (K)- 33%; - Магний (MgO) – 1%; - Сера (S) – 7,5%; - Цинк (Zn) – 0,02%; - Бор (B) – 1,5%; - Марганец (Mn) – 0,5%; - Медь (Cu) – 0,0025%; - Молибден (Mo) – 0,001%
1 270,0
килограмм
583
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
400,0
литр
584
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25%, N-4%, P2O5-2%, Mg-2%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05%, Mo-0,005%, Zn-0,1%
400,0
литр
585
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28%, N-4%, P2O5-2,4%, Mg-2%, B-0,02%, Cu-0,07%, Fe-0,1%, Mn-0,08%, Mo-0,007%, Zn-0,2%
375,0
литр

3 198,0
литр
580
МС ЭКСТРА (MC EXTRA) тыңайтқышы
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Белоктар, Амин Қышқылдары
8 499,0
килограмм
581
Тыңайтқыш "Нутривант Плюс Астық (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P) - 23%; – Калий (K) - 35%; – Магний (MgO) - 1%; – Темір (Fe) - 0,05%; - Мырыш (Zn) - 0,2%; - Бор (B) - 0,1% ;- Марганец (Mn) - 0,2%; - Мыс (Cu) - 0,25%; - Молибден (Mo) - 0,002%
1 261,0
килограмм
582
Тыңайтқыш "Нутривант Плюс Майлы Дақыл (0-20-33)
- Фосфор (P) – 20%; - Калий (K) – 33%; - Магний (MgO) – 1%; - Күкірт (S) – 7,5%; - Мырыш (Zn) - 0,02%; - Бор (B) - 1,5%; - Марганец (Mn) - 0,5%; - Мыс (Cu) - 0,0025%; - Молибден (Mo) - 0,001%
1 270,0
килограмм
583
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш
фульв қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, амин қышқылдары-25 г / л, микроэлементтер-10 г / л
400,0
литр
584
Органоминералды тыңайтқыш. Калий гуматы
KOH-25%, N-4%, P2O5-2%, Mg-2%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05%, Mo-0,005%, Zn-0,1%
400,0
литр
585
Органоминералды тыңайтқыш. Натрий гуматы
NaOH-28%, N-4%, P2O5-2,4%, Mg-2%, B-0,02%, Cu-0,07%, Fe-0,1%, Mn-0,08%, Mo-0,007%, Zn-0,2%
375,0
литр

586
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 900,0
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
587
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500,0
килограмм
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
588
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
6 443,0
литр
589
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250,0
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Сера (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-15, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 15-5- 23
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, Сера (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, Сера (S)-1,7, Fe-0,1, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5)-11, Калий (К2О)-26, Сера (S)-12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35 -0-0
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

586
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 900,0
килограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
587
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500,0
килограмм
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 19-19-19
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
588
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витаминдер, Сапониндер, Бетаин, Ақуыздар, Аминқышқылдары
6 443,0
литр
589
Ростолон маркалы: 0-20-35 тыңайтқышы
Азот (N) -0, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-35, күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B) -2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250,0
килограмм
Ростолон маркалы: 14-14-14 тыңайтқышы
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5) -14, Калий (К2О) -14, күкірт (S) -6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон маркалы: 14-5-15 тыңайтқышы
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5) -5, Калий (К2О) -15, күкірт (S) -0, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
Ростолон маркалы: 15-5- 23 тыңайтқышы
Азот (N) -15, Фосфор (P2O5)-5, Калий (К2О)-23, күкірт (S)-9,7, Fe-0,2, Бор (B)-0,05, Mo-0, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон маркалы: 17-6-18 тыңайтқышы
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, күкірт (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Ростолон маркалы: 18-18-18 тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Ростолон маркалы: 18-18-18 Ме тыңайтқышы
Азот (N) -18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (К2О)-18, күкірт (S)-1,7, Fe-0,1, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4, Mg-0
Ростолон маркалы: 3-11-26 тыңайтқышы
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5)-11, Калий (К2О)-26, күкірт (S)-12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон маркалы: 35 -0-0 тыңайтқышы
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, күкірт (S)-0, Fe-0, Бор (B)-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20 (S-8-14)
593
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
594
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для свҰклы"
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%
3 150,0
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"

N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20 (S-8-14)
593
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475,0
тонна
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20 + Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
594
Ультрамаг Комби тыңайтқышы,"қызылшаға арналған" маркасы
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%
3 150,0
литр
"Бұршақ дақылдары үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
"Дәнді дақылдар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
595
Удобрение Ультрамаг марки Калий
K2O-22,0, N-2,6
2 400,0
литр
Удобрение Ультрамаг марки Кальций
CaO-17,0, N-10,0
Удобрение Ультрамаг марки "Молибден"
Mo - 3, N-4,5
596
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
"Майлы дақылдар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
595
Калий маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
K2O-22,0, N-2,6
2 400,0
литр
Кальций маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
CaO-17,0, N-10,0
"Молибден" маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
Mo - 3, N-4,5
596
Әмбебап "ГУМИМАКС-П" микроэлементтері бар күрделі гумин-минералды тыңайтқыш

P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5, B-0,8
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7
630
Alga Phosphite K
P2O5-20, K2O-60, Полисахариды морских водорослей (Seaweed polysaccharides) -1, Лимонная кислота ( хелатор), вода +-50б Плотность г/см3, РН (1%) 4-6 органическая состовляющая 80г/л
3200
литр
631
Aminomax 10
Общий азот (N): 3,2% Органический азот (N): 3,2% Свободные аминокислоты: 10% pH (1% раствора): 4,1

P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5, B-0,8
ЭКОЛАЙН Фосфиті (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминқышыл L-a-7
630
Alga Phosphite K
P2O5-20, K2O-60, теңіз балдырларының полисахаридтері (Seaweed polysaccharides) -1, Лимон қышқылы ( хелатор), су +-50б Тығыздық г/см3, РН (1%) 4-6 органикалық компонент 80г/л
3200
литр
631
Aminomax 10
Жалпы азот (N): 3,2% Органикалық азот (N): 3,2% Бос аминқышқылдары: 10% pH (1% ерітінді): 4,1

5750
литр
652
WUXAL Boron pH
N-5, P2O5-13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
5000
литр
653
Wuxal Calcium
N-10; CaO-15; MgO-2; B-0,05; Cu-0,05; Fe-0,05; Mn-0,1; Zn-0,02; Mo-0,001
3750
литр
654
WUXAL Combi Plus
N-10, K2O-20, MgO-2, Mn-0,15, B-1,34, Mo-0,001, Cu-0,05, Fe-0,02, Zn-0,05
4500
литр
655
WUXAL Microplant
N: 5%, K2O: 10%, MgO: 3%, SO3: 13%, B: 0.3%, Cu: 0.5%, Fe: 1%, Mn: 1.5%, Zn: 1%, Mo: 0.01%
7000
литр
656
WUXAL Sulphur
N-15; SO3-53; B-0,01; Cu-0,004; Fe-0,02; Mn-0,012; Zn-0,004; Mo-0,001
3500
литр
657
WUXAL Terios Universal
N-7,5; P2O5-10,7; SO3-7,5; Cu-1,77; Mn-1,1; Zn-1,79; Mo-0,36
9000
литр
658
WUXAL Universal
N-11,4, P2O5-11,4, K2O-8,6, B-0,71, Cu-0,015, Fe-0,031, Mn-0,026, Co-0,0006, Zn-0,71, Mo-0,002
5000
литр
659
WUXAL Zinc Plus
N-5; Zn-8
6750
литр
660
Агрохимикат Боро-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
1159
литр
661
Агрохимикат ПАНЧ
(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1415
литр
662
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1255
литр
663
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1255
литр
664
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9%, органический азот (N): 9%, свободные аминокислоты: 30%
3835
литр
665
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2%, органический азот (N): 2% , фульвокислоты: 20%, свободные аминокислоты: 6%, общий гумусный экстракт: 20%
3835
литр
666
Карбамид
N-46
88620
тонна
667
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
400
литр
668
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%

5750
литр
652
WUXAL Boron pH
N-5, P2O5-13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
5000
литр
653
Wuxal Calcium
N-10; CaO-15; MgO-2; B-0,05; Cu-0,05; Fe-0,05; Mn-0,1; Zn-0,02; Mo-0,001
3750
литр
654
WUXAL Combi Plus
N-10, K2O-20, MgO-2, Mn-0,15, B-1,34, Mo-0,001, Cu-0,05, Fe-0,02, Zn-0,05
4500
литр
655
WUXAL Microplant
N: 5%, K2O: 10%, MgO: 3%, SO3: 13%, B: 0.3%, Cu: 0.5%, Fe: 1%, Mn: 1.5%, Zn: 1%, Mo: 0.01%
7000
литр
656
WUXAL Sulphur
N-15; SO3-53; B-0,01; Cu-0,004; Fe-0,02; Mn-0,012; Zn-0,004; Mo-0,001
3500
литр
657
WUXAL Terios Universal
N-7,5; P2O5-10,7; SO3-7,5; Cu-1,77; Mn-1,1; Zn-1,79; Mo-0,36
9000
литр
658
WUXAL Universal
N-11,4, P2O5-11,4, K2O-8,6, B-0,71, Cu-0,015, Fe-0,031, Mn-0,026, Co-0,0006, Zn-0,71, Mo-0,002
5000
литр
659
WUXAL Zinc Plus
N-5; Zn-8
6750
литр
660
Боро-Н агрохимикаты
Оңай қол жетімді бор (B) – 150 г/л (11%), амин азоты (N) – 51 г/л (3,7%)
1159
литр
661
ПАНЧ агрохимикаты
(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1415
литр
662
ФЕРТИКС (А маркалы) агрохимикаты
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1255
литр
663
ФЕРТИКС (Б маркалы) агрохимикаты
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1255
литр
664
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, органикалық азот (N): 9%, бос аминоқышқылдар: 30%
3835
литр
665
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Жалпы азот (N): 2%, органикалық азот (N): 2% , фульвоқышқылдар: 20%, бос аминоқышқылдар: 6%, жалпы гумус сығындысы: 20%
3835
литр
666
Карбамид
N-46
88620
тонна
667
BР10% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 5,5%, калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85% , күкірттің массалық үлесі –0,002% артық емес, темірдің массалық үлесі –0,144% артық емес, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде –1,225% артық емес, магнийдің массалық үлесі –0,0205% артық емес, мыстың массалық үлесі –0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі –0,1% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5-ға қайта есептегенде –0,1% артық емес, цинктің массалық үлесі –0,001% артық емес, натрий –0,17% артық емес, кальций оксиді –0,345% артық емес
400
литр
668
BР20% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 11%, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кемінде 50%, дисперсия (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі)– 1% артық емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) –1,75% артық емес, препараттың 1% сулы ерітіндісінің рН – 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі –0,002% артық емес, темірдің массалық үлесі –0,288% артық емес , жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде –2,45% артық емес, магнийдің массалық үлесі –0,041% артық емес, мыстың массалық үлесі –0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі –0,2% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5-ға қайта есептегенде –0,1% артық емес, цинктің массалық үлесі –0,001% артық емес, натрий –0,34% артық емес, кальций оксиді –0,69% артық емес

400
литр
669
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
400
литр
670
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
400
литр
671
Сульфоаммофос 20:20:14
N-20, P-20, S-14
87500
тонна
672
NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%, Mo-0,056%
1075
килограмм
673
NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%, Mo-0,056%
1075
килограмм
674
NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1075
килограмм
675

400
литр
669
BР2,5% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі –0,002% артық емес, темірдің массалық үлесі –0,048% артық емес, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде –0,4083% артық емес, магнийдің массалық үлесі –0,0068% артық емес, мыстың массалық үлесі –0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі –0,033% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5-ға қайта есептегенде 0,1% артық емес, цинктің массалық үлесі –0,001% артық емес, натрий –0,057% артық емес, кальций оксиді –0,115% артық емес
400
литр
670
BР5% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі –0,002% артық емес, темірдің массалық үлесі –0,072%, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде –0,6125% артық емес, магнийдің массалық үлесі –0,0103% артық емес, мыстың массалық үлесі –0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі –0,05% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5-ға қайта есептегенде 0,1% артық емес, цинктің массалық үлесі –0,001% артық емес, натрий – 0,085% артық емес, кальций оксиді –0,1725% кем емес
400
литр
671
Сульфоаммофос 20:20:14
N-20, P-20, S-14
87500
тонна
672
NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%, Mo-0,056%
1075
килограмм
673
NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%, Mo-0,056%
1075
килограмм
674
NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1075
килограмм
675