О признании утратившим силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 216. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 27 сентября 2024 года № 6659-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Карагандинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского областного маслихата
от 25 сентября 2024 года
№ 216
Перечень утративших силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
1. Решение Х сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 222 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4419).
2. Решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 309 "О внесении изменений и дополнения в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 222 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Карагандинской области и Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4780).
3. Решение Карагандинского областного маслихата от 21 июня 2022 года № 205 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 222 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Карагандинской области и Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Карагандинской области".

Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 216 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 6659-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық мәслихатының
2024 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 216
шешіміне қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі Х сессиясының №222 "Қарағанды облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4419 болып тіркелген).
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы XV сессиясының №309 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі X сессиясының № 222 "Қарағанды облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 болып тіркелген).
3. Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы №205 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі X сессиясының № 222 "Қарағанды облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидалары және Қарағанды облысының қалалар мен елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешімі.