Об установлении льготы отдельным категориям граждан для проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) в городе Темиртау
Совместные постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 4 октября 2024 года № 48/62 и решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 октября 2024 года № 20/6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 октября 2024 года № 6669-09
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить льготу в виде бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) в городе Темиртау при наличии документа, подтверждающего право на бесплатный проезд (электронный проездной документ), детям от 7 до 18 лет.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Темиртау Г. Ашимов
Председатель городского маслихата А. Ломакин

Теміртау қаласы азаматтарының қалалық қоғамдық көлікте жүру үшін (таксиден басқа) жекелеген санаттарына жеңілдіктер белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 48/62 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 4 қазандағы № 20/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қазанда № 6669-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қаласының 7 жастан 18 жасқа дейінгі балаларға тегін жол жүру құқығын растайтын құжат (электрондық жол жүру құжаты) болған жағдайда, қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жүру түріндегі жеңілдік белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулысы және шешімі алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі Г. Ашимов
Қалалық мәслихат төрағасы А. Ломакин