О признании утратившим силу постановления акимата города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 12 ноября 2024 года № 58/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 15 ноября 2024 года № 6685-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 10 декабря 2020 года №56/04 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Балхаша" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21759).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев

Балқаш қаласы әкімдігі қаулының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 12 қарашадағы № 58/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 қарашада № 6685-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 56/04 "Балқаш қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 21759 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев