Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 8 февраля 2024 года № 08/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 13 февраля 2024 года № 6557-09
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Саранской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 21 ноября 2011 года № 42/01 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-7-125).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Баулыков
СОГЛАСОВАНО:
Саранская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата города Сарани
от 8 февраля 2024 года
№ 08/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1.
город Сарань
Стенд на площади при пересечении улицы Победы и проспекта Ленина
2.
город Сарань

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 08/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 ақпанда № 6557-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Саран қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Саран қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы "Сайлау кезеңінде сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлар, үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" № 42/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-7-125 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков
КЕЛІСІЛДІ:
Саран қалалық
сайлау комиссиясы
Саран қаласының әкімдігінің
2024 жылғы 8 ақпандағы
№ 08/01
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Саран қаласы
Жеңіс көшесі мен Ленин даңғылының қиылысындағы алаңдағы стенд
2.
Саран қаласы

Стенд у магазина по улице Асфальтная, дом №18/1, район Дубовки
3.
город Сарань
Стенд у магазина по улице Шахтерская, дом №55, при пересечении улиц Жамбыла и Шахтерская
4.
город Сарань
Стенд на участке между коммунальным государственным учреждением "Общеобразовательная школа №6" и коммунальным государственным казенным предприятием "Ясли-сад "Сауле", микрорайон 1 "А"
5.
город Сарань
Стенд возле коммунального государственного учреждения "Саранский технический колледж", улица Кольцевая, дом №12
6.
город Сарань

Дубовка ауданы, Асфальтная көшесі, №18/1 үйдегі дүкеннің жанындағы стенд
3.
Саран қаласы
Жамбыл және Шахтерская көшелерінің қиылысында, Шахтерская көшесі, №55 үйдегі дүкеннің жанындағы стенд
4.
Саран қаласы
1 "А" ықшам ауданы, "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен "Сәуле" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны арасындағы учаскедегі стенд
5.
Саран қаласы
"Саран техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кольцевая көшесі, №12 үйдің жанындағы стенд
6.
Саран қаласы

Стенд у магазина в микрорайоне №3, дом 12 "А"
7.
поселок Актас
Стенд у магазина по улице Первомайская, дом №16 "Б"

№ 3 ықшам аудан, 12 "А" үйдегі дүкен жанындағы стенд
7.
Ақтас кенті
Первомайская көшесі, №16 "Б" үйдегі дүкен жанындағы стенд