О внесении изменения в решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 13 июня 2024 года № 126. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 июня 2024 года № 6609-09
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6578-09) следующее изменение:
пункт 5 приложения 1 изложить в следующей редакции:
"5. При назначении жилищной помощи принимается норма площади в размере не менее 15 (пятнадцати) квадратных метров и не более 18 (восемнадцати) квадратных метров полезной площади на человека, но не менее однокомнатной квартиры или комнаты в общежитии.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов

"Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 маусымдағы № 126 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 маусымда № 6609-09 болып тіркелді
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саран қалалық мәслихатының "Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6578-09 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-қосымшаның 5 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. Тұрғын үй көмегін тағайындау кезінде әр адамға кемінде 15 (он бес) шаршы метр және көп дегенде 18 (он сегіз) шаршы метр пайдалы алаң, бірақ кемінде бір бөлмелі пәтер немесе жатақханадағы бөлме мөлшеріндегі аудан нормасы қабылданады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов