О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 7 ноября 2024 года № 84/21. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 12 ноября 2024 года № 6684-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Сарани:
1) от 5 января 2024 года № 83/06 "Об утверждении Перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6548-09);
2) от 19 октября 2021 года № 73/02 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Сарани" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Сарани" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24936).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Сарани М.Кайрешов

Саран қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 7 қарашадағы № 84/21 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қарашада № 6684-09 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласы әкімдігінің:
1) "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 83/06 қаулысы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6548-09 болып тіркелген);
2) "Саран қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Саран қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 19 қазандағы № 73/02 қаулысы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24936 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімінің міндетін атқарушы М. Кайрешов