О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2024 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2024 года № 8502-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 29 марта 2024 года № 89
Перечень утративших силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
1. Решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5942);
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 18 июня 2019 года № 326 "О внесении изменения и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6833);
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 15 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8223).

Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 89 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 8502-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 89 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5942 болып тіркелген);
2. "Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 326 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6833 болып тіркелген);
3. "Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8223 болып тіркелген).