О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 июля 2024 года № 115. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 30 июля 2024 года № 8536-11
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5402) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 115 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 8536-11 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 июля 2024 года № 115
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 10 февраля 2016 года № 352
Перечень социально значимых сообщений
Наименование социально значимых сообщений
1
село Каратерен – поселок Айтеке би
2
село Т. Комекбаев – город Кызылорда
3
поселок Жалагаш – поселок Жосалы
4
село Аккыр – город Кызылорда
5
село Жанадария – город Кызылорда
6
село Инкардария – город Кызылорда
7
село Турсынбай датка – город Кызылорда
8
село Ортакшыл – город Кызылорда
9
село А. Токмаганбетов – город Кызылорда
10
поселок Жалагаш – село Аккыр
11
поселок Жалагаш – село Жанадария
12
поселок Жалагаш, коммунальное государственное учреждение "Жалагашский районный центр поддержки семьи" Жалагашского районного отдела занятости и социальных программ – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жалагашская районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области
13
поселок Жосалы, Железнодорожный вокзал – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 183 имени У.К. Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области
14
поселок Жосалы, торговый дом "Сұлтан" – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 183 имени У.К. Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области
15
поселок Жанакорган – Куттыкожа – поселок Шалкия
16
поселок Жанакорган – Билибай – село Байкенже
17
поселок Жанакорган – Жанарык – село Абдигаппар
18
поселок Жанакорган – Тугискен – Келинтобе – Каратобе – село Кандоз
19
поселок Жанакорган – село Жайылма
20
поселок Жанакорган – село Кейден
21
поселок Жанакорган – село Жаманбай батыра
22
поселок Жанакорган – Кыраш – село Косуйенки
23
поселок Жанакорган – Суттикудук – Кожамберди – село Томенарык
24
Коргантогай – Саяжай (внутрипоселковый)
25
Жанауыл – станция ГАИ (внутрипоселковый)
26
Алтынсарин – Ипподром (внутрипоселковый)
27
город Аральск, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аральская многопрофильная центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области – улица Тажи Палуан (внутригородской)
28
город Аральск, улица Байконур – улица Жалдыбай Нурпеисов (внутригородской)
29
поселок Шиели (Автостанция) – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шиелийская многопрофильная центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области – село Бидайколь
30
поселок Шиели (Автостанция) – село Ы. Жахаева
31
поселок Шиели (Автостанция) – село Жанатурмыс
32
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд № 22 – село Акмая
33
поселок Шиели (Автостанция) – село Н. Бекежанова
34
поселок Шиели (Автостанция) – село Ш. Кодаманова
35
поселок Шиели (Автостанция) – село Енбекши – село Жидели
36
поселок Шиели (Автостанция) – село Бала би
37
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд № 21 – село Жансеит – село Ортакшыл – село Кызылкаин
38
поселок Шиели (Автостанция) – разъезд № 21 – село Тартогай – село Турсынбай датка
39
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы – село Байгекум – село Жолек– село Жуантобе
40
поселок Шиели (Автостанция) – село Актам – село Каргалы
41
поселок Шиели (Автостанция) – микрорайон Кокшокы – село Алгабас – село Бестам – село А. Тажибаева
42
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы – село Досбол би – село А. Тажибаева
43
поселок Шиели (Автостанция) – село Алмалы
44
поселок Шиели (Автостанция) – улица Бухар жырау – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 244 имени Ы. Жакаева" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
45
поселок Шиели (Автостанция) – улица Тауелсиздик
46
поселок Шиели (Автостанция) – коммунальное государственное казҰнное предприятие "Ясли – сад "Каусар" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области – микрорайон Кокшокы
47
поселок Шиели (Автостанция) – конец улицы Н. Бекежанова
48
поселок Шиели (Автостанция) – микрорайон Кокшокы
49
поселок Шиели (Автостанция) – улица Токтарова – коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей № 48 имени А. Коныратбаева" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
50
поселок Теренозек, магазин "Мирас" – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырдарьинская центральная районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области
51
поселок Теренозек, улица Б. Момышулы – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырдарьинская центральная районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области
52
поселок Теренозек, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 131 имени Т. Қозыбаева" отдела образования по Сырдарьинскому району управления образования Кызылординской области – представительство товарищества с ограниченной ответственностью "Саутс Ойл" в поселке Теренозек
53
поселок Теренозек – село Инкардария

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2024 жылғы 24 шілдедегі
№ 115 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 352 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1
Қаратерең ауылы – Әйтеке би кенті
2
Т. Көмекбаев ауылы – Қызылорда қаласы
3
Жалағаш кенті – Жосалы кенті
4
Аққыр ауылы – Қызылорда қаласы
5
Жаңадария ауылы – Қызылорда қаласы
6
Іңкәрдария ауылы – Қызылорда қаласы
7
Тұрсынбай датқа ауылы – Қызылорда қаласы
8
Ортақшыл ауылы – Қызылорда қаласы
9
А. Тоқмағанбетов ауылы – Қызылорда қаласы
10
Жалағаш кенті – Аққыр ауылы
11
Жалағаш кенті – Жаңадария ауылы
12
Жалағаш кенті, Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Жалағаш аудандық отбасын қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жалағаш аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
13
Жосалы кенті, Теміржол вокзалы – Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К. Томанов атындағы № 183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Жосалы кенті, "Сұлтан" сауда үйі – Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К. Томанов атындағы № 183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Жаңақорған кенті – Құттықожа – Шалқия кенті
16
Жаңақорған кенті – Билібай – Байкенже ауылы
17
Жаңақорған кенті – Жаңарық – Әбдіғаппар ауылы
18
Жаңақорған кенті – Түгіскен – Келінтөбе – Қаратөбе – Қандөз ауылы
19
Жаңақорған кенті – Жайылма ауылы
20
Жаңақорған кенті – Кейден ауылы
21
Жаңақорған кенті – Жаманбай батыр ауылы
22
Жаңақорған кенті – Қыраш – Қосүйеңкі ауылы
23
Жаңақорған кенті – Сүттіқұдық – Қожамберді – Төменарық ауылы
24
Қорғантоғай – Саяжай (кентішілік)
25
Жаңауыл – МАИ бекеті (кентішілік)
26
Алтынсарин – Ипподром (кентішілік)
27
Арал қаласы, Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арал аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны – Тәжі Палуан көшесі (қалаішілік)
28
Арал қаласы, Байқоңыр көшесі – Жалдыбай Нұрпейісов көшесі (қалаішілік)
29
Шиелі кенті (Сапаржай) – Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны – Бидайкөл ауылы
30
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ы. Жақаев ауылы
31
Шиелі кенті (Сапаржай) – Жаңатұрмыс ауылы
32
Шиелі кенті (Сапаржай) – № 22 бекеті – Ақмая ауылы
33
Шиелі кенті (Сапаржай) – Н. Бекежанов ауылы
34
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ш. Қодаманов ауылы
35
Шиелі кенті (Сапаржай) – Еңбекші ауылы – Жиделі ауылы
36
Шиелі кенті (Сапаржай) – Бала би ауылы
37
Шиелі кенті (Сапаржай) – № 21 бекеті – Жансейіт ауылы – Ортақшыл ауылы –Қызылқайың ауылы
38
Шиелі кенті (Сапаржай) – № 21 бекеті – Тартоғай ауылы – Тұрсынбай датқа ауылы
39
Шиелі кенті (Сапаржай) – Алмалы ауылы – Бәйгеқұм ауылы – Жөлек ауылы –Жуантөбе ауылы
40
Шиелі кенті (Сапаржай) – Ақтам ауылы – Қарғалы ауылы
41
Шиелі кенті (Сапаржай) – Көкшоқы шағын ауданы – Алғабас ауылы – Бестам ауылы – Ә. Тәжібаев ауылы
42
Шиелі кенті (Сапаржай) – Алмалы ауылы – Досбол би ауылы – Ә. Тәжібаев ауылы
43
Шиелі кенті (Сапаржай) – Алмалы ауылы
44
Шиелі кенті (Сапаржай) – Бұқар жырау көшесі – Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 244 Ы. Жақаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
Шиелі кенті (Сапаржай) – Тәуелсіздік көшесі
46
Шиелі кенті (Сапаржай) – Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "Кәусар" бөбекжай – бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – Көкшоқы шағын ауданы
47
Шиелі кенті (Сапаржай) – Н. Бекежанов көшесінің аяғы
48
Шиелі кенті (Сапаржай) – Көкшоқы шағын ауданы
49
Шиелі кенті (Сапаржай) – Тоқтаров көшесі – Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 48 Ә. Қоңыратбаев атындағы мектеп – лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
Тереңөзек кенті, "Мирас" дүкені – Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сырдария аудандық орталық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
51
Тереңөзек кенті, Б. Момышұлы көшесі – Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сырдария аудандық орталық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
52
Тереңөзек кенті, Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 131 Т. Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Саутс Ойл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Тереңөзек кентіндегі өкілдігі
53
Тереңөзек кенті – Іңкәрдария ауылы