О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата от 2 марта 2015 года № 284 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 мая 2024 года № 8520-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 2 марта 2015 года № 284 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4933).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Казалинского района Ғ. ӘЛІШ

"Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы №284 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 223 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 мамырда № 8520-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы №284 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4933 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ