О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 19 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Казалинскому району"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2024 года № 8523-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 19 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Казалинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8407-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Казалинского района
Ғ. ӘЛІШ

"Қазалы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 227 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 мамырда № 8523-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазалы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 19 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8407-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ