О признании утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 24 мая 2019 года № 296 "О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 122 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июля 2024 года № 264. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 30 июля 2024 года № 8534-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 122 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району" от 24 мая 2019 года № 296 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6799).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Казалинского района Ғ. ӘЛІШ

"Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 296 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 шілдедегі № 264 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 8534-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 296 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6799 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ