О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 59-11 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования и норм их предельной заполняемости, требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест, а также границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15 мая 2024 года № 19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 мая 2024 года № 8524-11
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 59-11 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования и норм их предельной заполняемости, требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест, а также границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7553) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) поселок Жалагаш, территория по улице Т.Кыстаубаева (между улицами И.Кабылова и С.Калыбаева), норма предельной заполняемости – 50 человек;";
подпункт 2) пункта 1 исключить;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Маршрут следования для организации и проведения мирных собраний по поселку Жалагаш:
по улице С.Калыбаева от пересечения с улицей Т.Кыстаубаева до пересечения с улицей Б.Сопбекова (норма предельной заполняемости – 50 человек).
Предполагаемое количество участников мирных собраний не должно превышать нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний.";
пункты 3 и 4 исключить;
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Определить следующие границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования:
1) в 800 метрах от границы территорий, прилегающих к местам массовых захоронений;
2) в 800 метрах от границы территорий, прилегающих к объектам железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта;
3) в 800 метрах от границы территорий, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) в 800 метрах от границы территорий, прилегающих к магистральным железнодорожным сетям, магистральным трубопроводам, национальной электрической сети, магистральным линиям связи.".

"Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, олардың пайдалану тәртібі мен шекті толу нормаларын, материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, сондай-ақ пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 59-11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 19-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 мамырда № 8524-11 болып тіркелді
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, олардың пайдалану тәртібі мен шекті толу нормаларын, материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, сондай-ақ пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 59-11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7553 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Жалағаш кенті, Т.Қыстаубаев көшесі бойындағы аумақ (І.Қабылов және С.Қалыбаев көшелерінің аралығы), шекті толу нормасы – 50 адам;";
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жалағаш кенті бойынша бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін жүру бағыты:
С.Қалыбаев көшесінің бойымен Т.Қыстаубаев көшесі қиылысынан бастап Б.Сопбеков көшесі қиылысына дейін (шекті толу нормасы – 50 адам).
Бейбіт жиналыстарға қатысушылардың болжамды саны бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормаларынан асып кетпеуі тиіс.";
3 және 4-тармақтар алынып тасталсын;
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары мынадай болып айқындалсын:
1) жаппай жерлеу орындарына іргелес жатқан аумақтардың шекарасынан - 800 метр;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілеріне іргелес жатқан аумақтардың шекарасынан - 800 метр;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтардың шекарасынан - 800 метр;
4) магистральдық теміржол желілеріне, магистральдық құбыржолдарға, ұлттық электр желісіне, магистральдық байланыс желілеріне іргелес жатқан аумақтардың шекарасынан - 800 метр.".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жалагашского
районного маслихата
У. Елеусинов

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов