О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Жанакорганского района
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 июля 2024 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июля 2024 года № 8531-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Жанакорганского района:
1) решение маслихата Жанакорганского района от 14 апреля 2014 года № 194 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4671);
2) решение маслихата Жанакорганского района от 27 декабря 2021 года №151 "О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 14 апреля 2014 года №194 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жанакорганского района"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Ғ. ЖАРҚЫНБЕК

Жаңақорған ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 23 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 шілдеде № 8531-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жаңақорған ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі №194 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4671 болып тіркелген);
2) ""Жаңақорған ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 сәуірдегі №194 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №151 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. ЖАРҚЫНБЕК