Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Постановление акимата Мангистауской области от 18 апреля 2024 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 апреля 2024 года № 4699-12
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 18 апреля 2024 года № 63

2024 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 63 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 сәуірде № 4699-12 болып тіркелді
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 20209 болып тіркелген), Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 18 сәуірдегі
№ 63 қаулысына қосымша

N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КОЕ/г
88
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
89
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
90
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
100000,0
тонна
91
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK (S) 8-20-30 (2)
N-8, P-20, K-30, S-2
92
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
93
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
94
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
95
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
96
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
97
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
98
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
99
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
100
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
101
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
102
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
103
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
104
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
105
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
106
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
107
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
108
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
109
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
110
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
111
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
112
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S+Zn

N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4 КҚБ/г
88
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
89
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
90
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
100000,0
тонна
91
NPK (S) 8-20-30 (2) маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
92
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
93
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26,
94
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0, Mg-0,3-1,0
95
Диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
96
Диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
97
Диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
98
Диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
99
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
100
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
101
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
102
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
103
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
104
16:16:16 + BMZ(aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
105
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
106
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
107
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
108
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
109
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
110
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
111
NPK 27-6-6+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
112
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
113
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
114
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые NPK-удобрения
115
Водорастворимое NPK удобрение марки 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
330357,0
тонна
116
Водорастворимые NPK удобрения марки 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
117
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
118
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
119
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
120
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
121
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
122
Водорастворимое NPK удобрение марки 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
123
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
124
Минеральные удобрения Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
125
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
126
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
127
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
128
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
129
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
130
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
131
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
132
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
133
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
134
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
135
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
113
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
114
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
115
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
330357,0
тонна
116
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
117
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
118
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
119
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
120
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
121
Poly-Feed 6.0.1, суда еритін NPK тыңайтқыштары тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
122
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
123
Poly-Feed™. Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
124
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
125
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
126
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
127
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
128
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
129
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
130
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
131
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
132
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
133
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
134
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
135
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34

188
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
189
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
190
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
191
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
192
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
193
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
194
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
195
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок
20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
196
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
197
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
198
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
199
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
200
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
201
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
202
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
203
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
204
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
205
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
206
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
207
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

188
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
189
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
190
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
191
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
192
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
193
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
194
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
195
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
196
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
197
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
198
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
199
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
200
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
201
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
202
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
203
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Fe-13"
Fe-13
204
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
205
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
206
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
207
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

208
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
209
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
210
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
211
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
212
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
213
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
214
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
215
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
216
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
217
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
218
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
219
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
220
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
221
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
222
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
223
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
224
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02

208
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
209
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
210
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
211
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
212
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
213
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
214
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
215
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
216
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
217
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
218
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
219
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
220
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
221
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
222
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
223
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
224
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02