Об изменении границ города Форт - Шевченко Тупкараганского района Мангистауской области
Совместное постановление акимата Мангистауской области от 17 июля 2024 года № 120 и решение Мангистауского областного маслихата от 12 июля 2024 года № 13/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 июля 2024 года № 4720-12
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 1223 "Об изменении границ Мангистауской области" и от 17 мая 2024 года № 387 "Об изменении границ Мангистауской области", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы города Форт-Шевченко Тупкараганского района, путем включения земель общей площадью 716,7359 гектара от границы Мангистауской области, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Мангистауской области Кульджанова К.Д.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата Мангистауской области
от 17 июля 2024 года № 120 и
Мангистауского областного маслихата
от 12 июля 2024 года № 13/134
Схематическая карта границ города Форт-Шевченко Тупкараганского района
Экспликация земель города Форт-Шевченко Тупкараганского района
Наименование
Площадь, гектар
Площадь земель в границах города Форт-Шевченко до включения земель

Маңғыстау облысының Түпқараған ауданының Форт - Шевченко қаласының шекарасын өзгерту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 120 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 13/134 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 шілдеде № 4720-12 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Маңғыстау облысының шекарасын өзгерту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 1223 және "Маңғыстау облысының шекарасын өзгерту туралы" 2024 жылғы 17 мамырдағы № 387 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы ға және шешімге қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының шекарасынан жалпы ауданы 716,7359 гектар жерді қосу жолымен Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласының шекарасы өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қ.Ж. Құлжановқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 17 шілдедегі № 120 мен
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2024 жылғы 12 шілдедегі № 13/134
бірлескен қаулыға және шешімге қосымша
Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласының шекарасының схемалық картасы
Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласының жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Жерлерді қосқанға дейінгі Форт-Шевченко қаласының шекарасындағы жерлердің ауданы

38 936,6964
Площадь земель, включаемых к границе города Форт-Шевченко
716,7359
Площадь земель в границах города Форт-Шевченко после включения земель
39 653,4323

38 936,6964
Форт-Шевченко қаласының шекарасына қосылатын жерлердің ауданы
716,7359
Жерлерді қосқаннан кейінгі Форт-Шевченко қаласының шекарасындағы жерлердің ауданы
39 653,4323