О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 15 апреля 2015 года № 105 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 июля 2024 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2024 года № 4725-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 15 апреля 2015 года № 105 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации образования Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2718).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 105 "Маңғыстау облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 131 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 тамызда № 4725-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Маңғыстау облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 105 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2718 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай