О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/465 "Об установлении ставок платы за пользование особо охраняемыми природными территориями местного значения по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 сентября 2024 года № 15/168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 октября 2024 года № 4734-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/465 "Об установлении ставок платы за пользование особо охраняемых природных территорий местного значения по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4381).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/465 "Маңғыстау облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 15/168 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазандағы № 4734-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/465 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев