О признании утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 25 апреля 2024 года № 16/138 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Жанаозен к 35 - летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 3 декабря 2024 года № 22/179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 декабря 2024 года № 4750-12.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 25 апреля 2024 года № 16/138 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Жанаозен к 35 - летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4704-12).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 16/138 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35 - жылдығына Жаңаөзен қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 22/179 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 желтоқсанда № 4750-12 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35 - жылдығына Жаңаөзен қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі №16/138 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4704-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов