О признании утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 17 октября 2023 года № 7/74 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Каракиянского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 22 августа 2024 года № 17/137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 августа 2024 года № 4727-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 13/106 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Каракиянского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4688-12).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай

Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13/106 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Қарақия ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 17/137 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 тамызда № 4727-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Қарақия ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13/106 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4688-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай