О признании утратившим силу решения Мангистауского районного маслихата от 16 апреля 2024 года № 11/82 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Мангистауского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 3 декабря 2024 года № 16/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 декабря 2024 года № 4751-12.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата от 16 апреля 2024 года №11/82 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Мангистауского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4697-12).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского районного маслихата Е. Махмутов

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 11/82 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Маңғыстау ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 16/120 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 желтоқсанда № 4751-12 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Маңғыстау ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі №11/82 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4697-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының төрағасы Е. Махмутов