О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 26 августа 2024 года № 16/92 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Тупкараганского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2024 года № 20/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2024 года № 4753-12.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 26 августа 2024 года №16/92 "Об установлении размера дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан Тупкараганского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4728-12).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов

Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 тамыздағы № 16/92 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Түпқараған ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 20/108 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 желтоқсанда № 4753-12 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына Түпқараған ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 тамыздағы №16/92 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов