Об установлении границ города Тобыл Костанайского района
Совместные постановление акимата Костанайской области от 22 мая 2024 года № 205 и решение маслихата Костанайской области от 22 мая 2024 года № 131. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Костанайской области 29 мая 2024 года № 10218-10
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы города Тобыл Костанайского района Костанайской области общей площадью 2 794,5 гектара согласно приложению к настоящим совместным постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к совместным постановлению
акимата Костанайской области
от 22 мая 2024 года № 205 и
решению Костанайского
областного маслихата
от 22 мая 2024 года
№ 131
Границы города Тобыл Костанайского района
Описание границ города Тобыл Костанайского района
Территория города Тобыл Костанайского района составляет 2794,5 гектара, границы обозначены следующим образом:
северо-западная часть города Тобыл проходит по существующим границам Жамбылского сельского округа Костанайского района;
восточная часть города Тобыл проходит по существующим границам Заречного сельского округа Костанайского района;
южная часть города Тобыл проходит по существующим границам коммунального государственного учреждения "Пригородное учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области;
юго-западная часть города Тобыл проходит по существующим границам Мичуринского сельского округа Костанайского района и села Мичуринское Костанайского района;
западная часть города Тобыл проходит по существующим границам Мичуринского сельского округа Костанайского района и города Костаная.

Қостанай ауданы Тобыл қаласының шекарасын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 мамырдағы № 205 және Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 131 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 мамырда № 10218-10 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Қостанай ауданы Тобыл қаласының жалпы алаңы 2 794,5 гектар болатын шекаралары белгіленсін.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Қостанай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 22 мамырдағы
№ 205 бірлескен қаулысына және
Қостанай облыстық мәслихатының
2024 жылғы 22 мамырдағы
№ 131 шешіміне
қосымша
Қостанай ауданы Тобыл қаласының шекарасы
Қостанай ауданы Тобыл қаласы шекараларының сипаттамасы
Қостанай ауданы Тобыл қаласының аумағы 2794,5 гектарды құрайды, шекаралары былай белгіленген:
Тобыл қаласының солтүстік-батыс бөлігі Қостанай ауданы Жамбыл ауылдық округінің қолданыстағы шекаралары бойынша өтеді;
Тобыл қаласының шығыс бөлігі Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің қолданыстағы шекаралары бойынша өтеді;
Тобыл қаласының оңтүстік бөлігі Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Қала маңындағы орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қолданыстағы шекаралары бойынша өтеді;
Тобыл қаланың оңтүстік-батыс бөлігі Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі мен Қостанай ауданы Мичурин ауылының қолданыстағы шекаралары бойынша өтеді;
Тобыл қаласының батыс бөлігі Қостанай ауданының Мичурин ауылдық округі мен Қостанай қаласының қолданыстағы шекаралары бойынша өтеді.