О внесении изменений в решение Амангельдинского районного маслихата от 21 сентября 2020 года № 401 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 17 июня 2024 года № 95. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 24 июня 2024 года № 10233-10
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об организации и проведении мирных собраний" от 21 сентября 2020 года № 401 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9465) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению строку "Специализированное место для организации и проведения собраний, митингов и пикетирования" изложить в новой редакции:
"Специализированные места для организации и проведения мирных собраний";
в приложении 2 к указанному решению пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, составляет не менее 100 метров";
в приложении 2 к указанному решению пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Не допускается проведение пикетирования на расстоянии 800 метров от границ прилегающих территорий следующих объектов:
1) места массовых захоронений;
2) объекты железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территорий;
3) территории, прилегающие к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность района и жизнедеятельность населения;
4) территории, прилегающие к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) магистральные железнодорожные сети, магистральные трубопроводы, национальной электрической сети, магистральные линии связи и прилегающие к ним территории.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев

"Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" Амангелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 маусымда № 10233-10 болып тіркелді
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 401 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9465 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында "Жиналыстарды, митингілерді және пикеттерді ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орын" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыруға және өткізуге арналған мамандандырылған орындар";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз рұқсат етілген қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Мынадай объектілердің іргелес аумақтарының шекараларынан 800 метр қашықтықта пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындары;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілері және оларға іргелес аумақтар;
3) ауданның қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес аумақтар;
4) пайдалану қауіпсіздік техникасының арнайы қағидаларын сақтауды талап ететін қауіпті өндірістік объектілерге және өзге де объектілерге іргелес аумақтар;
5) магистральдық темір жол желілері, магистральдық құбырлар, ұлттық электр желісі, магистральдық байланыс желілері және оларға іргелес аумақтар.".
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Кеделбаев