О внесении изменений в решение маслихата от 16 сентября 2020 года № 442 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 июля 2024 года № 187. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 30 июля 2024 года № 10245-10
Маслихат Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об организации и проведении мирных собраний" от 16 сентября 2020 года № 442 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9457) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, составляет не менее 100 метров.";
в приложении 3 к указанному решению слова "ближе 400 метров" заменить словами "ближе 800 метров".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов

Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қыркүйектен № 442 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 187 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 10245-10 болып тіркелді
Жітіқара ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2020 жылғы 16 қыркүйектен № 442 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9457 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 8 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз рұқсат етілген қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.";
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында "400 метрден жақын" сөздерін "800 метрден жақын" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов