О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 119/18 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 28 июня 2024 года № 134/20. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 1 июля 2024 года № 7567-14
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Аксу" от 28 марта 2024 года № 119/18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195211) следующие изменения:
пункт 4 приложения 1 к указанному решению изложить в следующей редакции:
"4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов малообеспеченных семей (граждан) на эти цели, установленным местным представительным органом, в размере 5 (пяти) процентов.";
абзац второй пункта 4 и пункт 7 приложения 1 к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы "Ақсу қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 119/18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 134/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 шілдеде № 7567-14 болып тіркелді
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының "Ақсу қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 119/18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195211 болып енгізілді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын, коммуналдық қызметтер мен телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдалануға жұмсалатын шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі мен аз қамтылған отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсайтын шығыстарының арасындағы жергілікті өкілді орган белгілеген айырма ретінде және жергілікті өкілді орган белгілеген осы мақсаттарға аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі 5 (бес) пайыз мөлшерінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 4-тармағының екінші абзацы және 7-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев