О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 22 сентября 2023 года № 59/7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 27 февраля 2024 года № 133/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 28 февраля 2024 года № 7495-14
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Экибастуз" от 22 сентября 2023 года № 59/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7394-14) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Экибастуз в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья с 1 января по 31 декабря 2024 года включительно в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Жакупов

Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 59/7 "Екібастұз қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 133/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 7495-14 болып тіркелді
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "Екібастұз қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 59/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7394-14 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда Екібастұз қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Жакупов