О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 80/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 апреля 2024 года № 153/18. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 6 мая 2024 года № 7538-14
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" от 13 октября 2023 года № 80/8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7405-14) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 2 приложению к указанному решению изложить в новой редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
абзац седьмой подпункта 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"2) лицам, страдающим заболеванием "сахарный диабет I типа, II типа, а именно инсулинопотребная форма" - единовременно без учета доходов в размере 10 (десять) МРП - на основании списков, предоставляемых поликлиниками города Экибастуза;";
подпункт 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"6) для категорий, указанных в статье 5, в абзаце девятого подпункта 1), абзацах второго, шестого подпункта 2) статьи 6, в подпункте 3) статьи 8 Закона "О ветеранах" на оздоровление - единовременно без учета доходов в размере 50 (пятьдесят) МРП - на основании заявления с приложением документа, указанного в подпункте 1) пункта 12 Типовых правил;";
подпункт 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
"7) для категорий, указанных в статье 5, в абзаце девятого подпункта 1), в абзацах второго, шестого подпункта 2) статьи 6, в подпункте 3) статьи 8 Закона "О ветеранах" на зубопротезирование - единовременно без учета доходов в размере 25 (двадцать пять) МРП - на основании заявления с приложением документа, указанного в подпункте 1) пункта 12 Типовых правил, прилагая к нему подтверждающие документы о получении зубопротезирования (акт выполненных работ, счет-фактура);";

Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 80/8 "Әлеуметтiк көмек көрсетудің, оның мөлшерлерiн белгiлеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 153/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 мамырда № 7538-14 болып тіркелді
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "Әлеуметтiк көмек көрсетудің, оның мөлшерлерiн белгiлеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 13 қазандағы № 80/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7405-14 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшаның 2-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және олардың нәтижелерін көрсетілетін қызметті алушыға беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
7-тармақтың 2) тармақшасының жеті абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Екібастұз қаласының емханалары ұсынатын тізімдер негізінде "I типті, II типті қант диабеті, атап айтқанда инсулинге қажеттілік нысаны" ауруымен зардап шегетін адамдарға - табысын ескермей бір рет 10 (он) АЕК мөлшерінде;";
7-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Үлгілік қағидаларының 12-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжатқа қоса "Ардагерлер туралы" Заңның 5 – бабының 1) тармақшасының тоғыз абзацында, 6 - бабының 2) тармақшасының екі, алты абзацтарында, 8-бабының 3) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін сауықтыруға -табысын ескермей бір рет 50 (елу) АЕК мөлшерінде;";
7-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Үлгілік қағидаларының 12-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжатқа қоса тісті протездеуді алғандығын дәлелдейтін құжаттарын (орындалған жұмыстар акті, шот фактура) бере отырып өтініш негізінде "Ардагерлер туралы" Заңның 5 - бабының 1) тармақшасының тоғыз абзацында, 6-бабының 2) тармақшасының екі, алты абзацтарында, 8-бабының 3) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін тіс протездеуге-табысын ескермей бір рет 25 (жиырма бес) АЕК мөлшерінде;";

подпункт 16) пункта 7 изложить в новой редакции:
"16) для категорий, указанных в статье 5, в абзацах седьмого, восьмого, девятого подпункта 1), в абзацах второго, третьего, шестого подпункта 2) статьи 6, подпунктах 2), 3) статьи 8 Закона "О ветеранах" на коммунальные услуги ежеквартально в размере 10 (десять) МРП - на основании заявления (1 раз в год) с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 3) пункта 12 Типовых правил.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев

7-тармақтың 16) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"16) Үлгілік қағидаларының 12-тармағының 1), 3) тармақшаларында көрсетілген құжатқа қоса (жылына бір рет) өтініш негізінде - "Ардагерлер туралы" Заңның 5-бабының, 1) тармақшасының жеті, сегіз, тоғыз абзацтарында, 6-бабының 2) тармақшасының екі, үш, алты абзацтарында, 8-бабының 2), 3) тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін коммуналдық қызметтерге тоқсан сайын 10 (он) АЕК мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев