О расширении категорий получателей услуг инватакси
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 октября 2024 года № 906/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 21 октября 2024 года № 7605-14
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 20 статьи 19 Социального Кодекса Республики Казахстан, пунктом 31 Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года № 859 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8950), акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории города Экибастуз следующими категориями лиц:
1) дети с инвалидностью до 7 лет, дети с инвалидностью первой и второй групп, имеющие выраженные затруднения в передвижении или грубые нарушения поведения;
2) дети с инвалидностью с расстройством аутистического спектра имеющие грубые нарушения в поведении;
3) дети с инвалидностью, страдающие злокачественными новообразованиями, в период получения специализированного лечения.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 6 июня 2024 года № 478/6 "О расширении категорий получателей услуг инватакси".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин

Инватакси қызметін алушылардың санаттарын кеңейту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 17 қазандағы № 906/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қазанда № 7605-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Әлеуметтік Кодексінің 19-бабының 20-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі міндетін атқарушысының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 859 бұйрығымен бекітілген, Автомобиль көлiгiмен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнiнде қызметтер көрсету қағидаларының 31 - тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8950 болып тіркелген) сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы аумағында инватакси қызметін алушылардың санаты келесі тұлғалар санаттарымен кеңейтілсін:
1) 7 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар, жүріп-тұруында айқын қиындықтары бар немесе мінез-құлқында өрескел бұзушылықтары бар, бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар балалар;
2) мінез-құлқында өрескел бұзушылықтары бар аутистік спектрі бұзылған мүгедектігі бар балалар;
3) мамандандырылған ем алу кезеңінде қатерлі ісіктерден зардап шегетін мүгедектігі бар балалар.
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 6 маусымдағы "Инватакси қызметін алушылардың санаттарын кеңейту туралы" № 478/6 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин