Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 қарашадағы № 324/8 және Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 2/30 "Тереңкөл ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 317/10 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 4/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 7632-14 болып тіркелді
Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 қарашадағы № 324/8 және Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 2/30 "Тереңкөл ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30808 болып тіркелген) бірлескен қаулысы және шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Бобровка ауылдық округі" деген сөздер "Жаңабет ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"Воскресенка ауылдық округі" деген сөздер "Әулиеағаш ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Воскресенка" деген сөз "Әулиеағаш" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Березовка" деген сөз "Аққайың" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"Верненка ауылдық округі" деген сөздер "Алтай ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Львовка" деген сөз "Алтай" деген сөзімен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"Трофимовка" деген сөз "Қоржынкөл" деген сөзімен ауыстырылсын;
9-тармақта:
алаңы "9620,0" деген сандар алаңы "7680,6" деген сандармен ауыстырылсын;
алаңы "2861,0" деген сандар алаңы "3295,9" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
алаңы "6955,0" деген сандар алаңы "6954,7" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"Федоровка ауылдық округі" деген сөздер "Томарлы ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Федоровка" деген сөз "Томарлы" деген сөзімен ауыстырылсын;
1-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңабет ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)";
4-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Әулиеағаш ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)";
5-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Алтай ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)";
12-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Томарлы ауылдық округі елді мекендерінің шекаралары (шектері)".
2. Әкімдіктің осы бірлескен қаулысының және мәслихат шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және аудандық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в совместные постановление акимата района Тереңкөл от 16 ноября 2022 года № 324/8 и решение маслихата района Тереңкөл от 16 ноября 2022 года № 2/30 "Об установлении границ (черты) населенных пунктов района Тереңкөл"
Совместные постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 317/10 и решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 4/26. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Павлодарской области 30 декабря 2024 года № 7632-14
Акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата района Тереңкөл от 16 ноября 2022 года № 324/8 и решение маслихата района Тереңкөл от 16 ноября 2022 года № 2/30 "Об установлении границ (черты) населенных пунктов района Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30808) следующие изменения:
в пункте 1:
слова "Бобровского сельского округа" заменить словами "сельского округа Жаңабет";
в пункте 4:
слова "Воскресенского сельского округа" заменить словами "сельского округа Әулиеағаш";
слово "Воскресенка" заменить словом "Әулиеағаш";
слово "Березовка" заменить словом "Аққайың";
в пункте 5:
слова "Верненского сельского округа" заменить словами "сельского округа Алтай";
слово "Львовка" заменить словом "Алтай";
в пункте 6:
слово "Трофимовка" заменить словом "Қоржынкөл";
в пункте 9:
цифры площадью "9620,0" заменить на "7680,6";
цифры площадью "2861,0" заменить на "3295,9";
в пункте 11:
цифры площадью "6955,0" заменить на "6954,7";
в пункте 12:
слова "Федоровского сельского округа" заменить словами "сельского округа Томарлы";
слово "Федоровка" заменить словом "Томарлы";
заголовок приложения 1 изложить в новой редакции:
"Границы (черты) населенных пунктов сельского округа Жаңабет";
заголовок приложения 4 изложить в новой редакции:
"Границы (черты) населенных пунктов сельского округа Әулиеағаш";
заголовок приложения 5 изложить в новой редакции:
"Границы (черты) населенных пунктов сельского округа Алтай";
заголовок приложения 12 изложить в новой редакции:
"Границы (черты) населенных пунктов сельского округа Томарлы".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима района и постоянную комиссию по аграрным вопросам маслихата района.

3. Осы әкімдіктің бірлескен қаулысы және мәслихаттың шешімі оларды алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі А. Мангутов
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин

3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл А. Мангутов
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин