Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Майскому району на 2024 год
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 марта 2024 года № 3/12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 27 марта 2024 года № 7518-14
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат Майского района РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Майскому району на 2024 год в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Майского районного маслихата М. Хызыр

2024 жылға арналған Май ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 3/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 7518-14 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 бұйрығына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылға арналған Май ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр