О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 17 января 2023 года № 212 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Алматы"
Решение внеочередной XIV сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 21 февраля 2024 года № 90. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 февраля 2024 года № 1752
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 17 января 2023 года № 212 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1708).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Алматы қаласында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 212 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XIV сессиясының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 90 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 ақпанда № 1752 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 212 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1708 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев