О внесении дополнений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 23 мая 2024 года № 2/317
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города Алматы следующие дополнения:
1) от 4 февраля 2019 года № 1/89 "О некоторых вопросах реорганизации коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Алматы" следующее дополнение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима города Алматы":
пункт 14 дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
"12-1) рассмотрение петиций;";
2) от 30 января 2023 года № 1/47 "Об утверждении положений аппаратов акимов районов города Алматы" следующие дополнения:
в Положениях коммунальных государственных учреждений "Аппарат акима Алатауского района города Алматы", "Аппарат акима Алмалинского района", "Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы", "Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы", "Аппарат акима Жетысуского района города Алматы", "Аппарат акима Медеуского района города Алматы", "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы", "Аппарат акима Турксибского района города Алматы", утвержденных указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 9-2) следующего содержания:
"9-2) рассмотрение петиций;".
2. Аппаратам акимов районов города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции города Алматы о внесенном дополнении в их Учредительные документы;
2) направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 2/317 қаулысы
Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі толықтырулар енгізілсін:
1) "Алматы қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/89 қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
"Алматы қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
14 тармақ келесі мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
"12-1) петицияларды қарау;";
2) "Алматы қаласы аудандары әкімдері аппараттарының ережелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 1/47 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты", "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің ережелеріндегі:
15 тармақ келесі мазмұндағы 9-2) тармақшамен толықтырылсын:
"9-2) петицияларды қарау;".
2. Алматы қаласы аудандары әкімдерінің аппараттары Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) Алматы қаласының әділет органдарына олардың Құрылтай құжаттарына енгізілген толықтыру туралы хабарлауды;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев