Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета
Постановление акимата города Алматы от 14 октября 2024 года № 4/560
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и Типовыми правилами расчета норм потребления коммунальных услуг водоснабжения и (или) водоотведения для водопотребителей, не имеющих приборов учета, утвержденными приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 292 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11017) акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по городу Алматы для потребителей, не имеющих приборов учета:
1) по водоснабжению, согласно приложению 1;
2) по водоотведению, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 қазандағы № 4/560 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабы 1 тармағының 34) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы №292 бұйрығымен бекітілген Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтаудың және (немесе) су бұрудың коммуналдық қызметтерін тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11017 болып тіркелген) Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін Алматы қаласы бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін:
1) 1 қосымшаға сәйкес сумен жабдықтау бойынша;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес су бұру бойынша.

2. Управлению энергетики и водоснабжения города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на официальном интернет- ресурсе акимата города Алматы;
2) направление настоящего постановления в Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

2. Алматы қаласы Энергетика және сумен жабдықтау басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет - ресурсында орналастыруды;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институтына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение 1
к постановлению акимата города Алматы
от 14 октября 2024 года № 4/560
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению по городу Алматы для потребителей, не имеющих приборов учета
№ п/п
Наименование
Измеритель
литры в сутки
м3 в месяц
1
Разбор воды из уличных колонок
на 1 человека
25

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "14" қазандағы
№ 4/560 қаулысына
1 қосымша
Алматы қаласы бойынша есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
№ р/с
Атауы
Есептегіш
тәулігіне литр
айына м3
1
Көше колонкаларынан суды талдау
1 адамға
25