О признании утратившим силу решения XXXIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 14 сентября 2018 года № 259 "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение XXII сессии маслихата города Алматы от 28 августа 2024 года № 145. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 3 сентября 2024 года № 1785-02
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXXIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 14 сентября 2018 года № 259 "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1503).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 ноября 2024 года.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХXXIII сессиясының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 259 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы мәслихатының XXII сессиясының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 145 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қыркүйекте № 1785-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХXXIII сессиясының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 259 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1503 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев