О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 23 июня 2020 года № 462 "Об определении специализированных мест, а также порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Алматы"
Решение XXII сессии маслихата города Алматы от 28 августа 2024 года № 144. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 3 сентября 2024 года № 1786-02
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 23 июня 2020 года № 462 "Об определении специализированных мест, а также порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1622) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в пункте 2:
строку порядковый номер 2.2. изложить в следующей редакции:
"
2.2.
Сквер за кинотеатром
"Сары-Арка"
Имеются:
- искусственное освещение;
- точка для подключения электроэнергии;
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации;
- 20 парковочных мест (1 заезд, 1 выезд).
Не более
1 000 человек
";
строку порядковый номер 3.3. изложить в следующей редакции:
"
3.3.
Сквер имени Амангельды Иманова
Имеются:
- искусственное освещение;
- точка для подключения электроэнергии;
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации;
- 20 парковочных мест (1 заезд, 1 выезд).
Не более
500 человек
";
строку порядковый номер 4.4. изложить в следующей редакции:
"
4.4.
от проспекта Юрия Гагарина до улицы Сабита Муканова по улице Жамбыла Жабаева
Имеются:
- вдоль улицы имеется уличное освещение;
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации.
Не более
1 000 человек
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Алматы қаласындағы бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, сондай-ақ арнайы орындарды пайдалану тәртібін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 462 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының XXII сессиясының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 144 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қыркүйекте № 1786-02 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласындағы бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, сондай-ақ арнайы орындарды пайдалану тәртібін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 462 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1622 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы:
2-тармақта:
реттік нөмірі 2.2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.2.
"Сары Арқа" кинотеатрының артындағы гүлзар
Аумақта:
- жасанды жарықтандыру;
- электр энергиясын қосуға арналған нүкте;
- бейнебақылау және бейнетіркеу камералары;
- 20 тұрақ орны (1 кіру, 1 шығу) бар.
1 000 адамнан артық емес
";
реттік нөмірі 3.3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.3.
Амангелді Иманов атындағы саябақ
Аумақта:
- жасанды жарықтандыру;
- электр энергиясын қосуға арналған нүкте;
- бейнебақылау және бейнетіркеу камералары;
- 20 тұрақ орны (1 кіру, 1 шығу) бар.
500 адамнан артық емес
";
реттік нөмірі 4.4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.4.
Юрий Гагарин даңғылынан бастап Жамбыл Жабаев көшесінің бойымен Сәбит Мұқанов көшесіне дейін
Аумақта:
- көше бойында жарықтандыру;
- бейнебақылау және бейнетіркеу камералары бар.
1 000 адамнан артық емес
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев