О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 27 сентября 2016 года № 3/479 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 29 августа 2024 года № 3/477. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 сентября 2024 года № 1787-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 27 сентября 2016 года № 3/479 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1325).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен шығару түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді белгілеу туралы" 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/479 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 3/477 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қыркүйекте № 1787-02 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен шығару түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді белгілеу туралы" 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/479 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1325 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев