О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2024 года № 76 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 октября 2024 года № 350. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 31 октября 2024 года № 7819-15
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2024 года № 76 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7742-15) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год";
подпункт 2) пункта 1 постановления исключить;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Северо-Казахстанской области
М. Тасмаганбетов
Приложение
к постановлению
от 22 октября 2024 года
№ 350
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области

"2024 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды, сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 76 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 350 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қазанда № 7819-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды, сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 76 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7742-15 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2024 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды, сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы";
қаулының 1-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
1-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2-қосымша алып тасталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінін міндетін атқарушы
М. Тасмаганбетов
2024 жылғы 22 қазандағы
№ 350 Қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің

от "2" апреля 2024 года
№ 76
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N 34,4
65 000
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
Селитра аммиачная
N-34,5
Селитра аммиачная
N-34,6
Аммиачная селитра (N 34.4)
N-34.4
Селитра аммиачная гранулированная пористая
N-34,7
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,5
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
80 357
тонна
3
Сульфат аммония
N-21, S-24
55 000
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония, гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21,S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
4
Карбамид
N 46,2
88 620
тонна
Карбамид марки Б
N 46,2
Карбамид (N-46.2)
N 46,2
Карбамид
N-46,3
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46.2. B-0.015. Mn-0.001. Zn-0.025. массовая доля
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
5
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный 6,8, N нитратный - 6,8, N амидный -13,5
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-29.7-30.3, N-31.7-32.3
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N - 30
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+S (Сера)
N-24%, S-2%
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+S (Сера)(N-28)
N-28%, S-2%
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+PKS
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
Жидкое комплексное удобрение, марка КАС+PKS
N-26%, S-1.5%, P-0.87%, K-0.57%
Удобрение сухое комплексное КАС MIX

2024 жылғы "2" сәуірдегі
№ 76 қаулысына
1-қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, %
Субсидиялар нормасы, теңге, тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азот тыңайтқыштары
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
65 000
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
Аммиак селитрасы
N-34,5
Аммиак селитрасы
N-34,6
Аммиак селитрасы (N 34.4)
N-34.4
Түйіршіктелген кеуекті
аммиак селитрасы
N-34,7
Кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,5
2
Құрамында 33,5% азот бар
аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
80 357
тонна
3
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55 000
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Минералды тыңайтқыш аммоний сульфаты, түйіршікті В маркасы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, түйіршіктелген В маркасы (аммоний сульфаты)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты Б маркасы
N-21,S-24
SIB маркалы аммоний сульфаты (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты +BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21%N+24%S аммоний сульфаты
N-21, S-24
Сульфат- аммоний нитраты
N-26, S-13
Тукоқоспалар 20:2:0
(түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
Тукоқоспалар 20:5:0
(түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
4
Карбамид
N 46,2
88 620
тонна
Б маркалы карбамид
N 46,2
Карбамид (N-46.2)
N 46,2
Карбамид
N-46,3
Карбамид, SiB маркалары (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46.2. B-0.015. Mn-0.001, Zn-0.025. жалпы үлесі
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03,Mn-0,030, Zn-0,060
ЮТЕК карбамиді
N-46,2
5
КАС+ сұйық тыңайтқыш
N-28-34, K2O-0,052,SO3-0,046, Fe-0,04
87 500
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі 6,8, N нитратты - 6,8, N амидті - 13,5
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N-29.7-30.3, N-31.7-32.3
Сұйық азот тыңайтқышы КАС
N-32
КАС- 28 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N - 28
КАС- 30 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N - 30
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+S (Күкірт)
N-24%, S-2%
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+S (Күкірт)(N-28)
N-28%, S-2%
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+PKS
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
Сұйық күрделі тыңайтқыш, маркасы КАС+PKS
N-26%, S-1.5%, P-0.87%, K-0.57%
КАС MIX құрғақ кешенді тыңайтқыш

N 12 P 60
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
13
Фосфор-калий содержащее удобрение марка А (РК удобрение) гранулированное
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
103 943
тонна
Фосфор-калий содержащее удобрение марка А (РК-удобрение) порошковидное
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
14
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка А (PKS-удобрение) гранулированное
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-не менее 11б CaO-13.3, MgO-0.4
92 682
тонна
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка А (PKS-удобрение) порошковидное
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-не менее 11б CaO-13.3, MgO-0.4
15
Фосфор-сера содержащее удобрение, марка В (PS-удобрение) порошковидное
P2O5-16,5, S-не менее 10, K2O-14.0, CaO-15.5, MgO-0.54
58 048
тонна
16
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34
P2O5 -52%, K2O – 34%
258 929
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Монокалийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат 98,0-99,5
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
Криста MKP (монокалийный фосфат)
P2O5-52%, K2O-34%
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
17
Аммофос (N-10, P-46)
N10, P 46
86 500
тонна
Аммофос
N10, P 46 / N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030,Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукосмеси марки: 10:46:0, 10:48:0,(Аммофос)
N-10, P-46
Туковая смесь марки:NP 12:52
N-12, P-52
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
86 500
тонна
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:36
N-10, P2O5-33
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Аммофос марки 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос марки N10. P33
N10. P33
Аммофос марки N10, P36
N-10, P-36
Аммофос марки N10, P39
N10, P39
Аммофос марки N11, P42
N11, P42
Аммофос марки N12, P39
N12, P39
Аммофос высший сорт
N-12%, P2O5-52%
Аммофос 12:52+BMZ (aa)
N-12. P2O5-52. B-0,015 Mn-0,001, Zn-0,025 массовая доля
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
Калийные удобрения
18
Калий хлористый
K2О-60
113 840
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый
K-60
Калий хлористый (для экспорта)
К2О-60
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлористый калий марки А-60%+BMZ (aa)
K2O-60, B-0.015, Mn-0.001, Zn-0.025 массовая доля свободных
Хлористый калий марки B 45%+ BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0.025 массовая доля
19
Сульфат калия

N 12 P 60
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O-61%
13
Құрамында А (ҚР тыңайтқышы) маркалы тыңайтқыш бар фосфор-калий, түйіршіктелген
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
103 943
тонна
Құрамында А (ҚР тыңайтқышы) маркалы фосфор-калий бар тыңайтқышы, ұнтақ тәрізді
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
14
Құрамында күкірт бар фосфор-калий тыңайтқышы, А маркасы (PKS-тыңайтқыш) түйіршіктелген
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-кемінде 11б CaO-13.3, MgO-0.4
92 682
тонна
Құрамында күкірт бар фосфор-калий тыңайтқышы, А маркасы (PKS-тыңайтқыш), ұнтақ тәрізді
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-кемінде 11б CaO-13.3, MgO-0.4
15
Құрамында күкірт бар фосфор тыңайтқышы,
В маркасы (PS-тыңайтқыш), ұнтақ тәрізді
P2O5-16,5, S-кемінде 10, K2O-14.0, CaO-15.5, MgO-0.54
58 048
тонна
16
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-52-34
P2O5 -52%, K2O – 34%
258 929
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Суда еритін арнайы монокалийфосфат
аммоний дигидрофосфат 98,0-99,5
Монофосфат калий агрохимикаты
P 52 K 34
Криста MKP (монокалийлі фосфат)
P2O5-52%, K2O-34%
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
17
Аммофос (N-10, P-46)
N10, P 46
86 500
тонна
Аммофос
N10, P 46/ N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукоқоспалар маркасы: 10:46:0, 10:48:0,(Аммофос)
N-10, P-46
Тукоқоспалар маркасы:NP 12:52
N-12.P-52
Аммофос, маркасы 12:39
N 12, P 39
86 500
тонна
Аммофос, маркасы 11:42
N-11, P-42
Аммофос, маркасы 10:39
N-10, P-39
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P-36
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P2O5-33
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P-33
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос маркасы N10. P33
N10. P33
Аммофос маркасы N10, P36
N-10, P-36
Аммофос маркасы N10, P39
N10, P39
Аммофос маркасы N11, P42
N11, P42
Аммофос маркасы N12, P39
N12, P39
Аммофос жоғары сорт
N-12%, P2O5-52%
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12.P2O5-52.B-0.015, Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
Калийлы тыңайтқыштар
18
Хлорлы калий
K2О-60
113 840
тонна
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-60
Хлорлы калий
K2O-45
Хлорлы калий
K-60
Хлорлы калий (экспорт үшін)
К2О-60
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-0-61 (KCl)
K2O-61%
А маркалы хлорлы калий-60%+BMZ(aa)
K2O-60.B-0.015.​Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі бос
B маркалы хлорлы калий 45%+ BMZ(aa)
K2O-45.MgO-2.B-0.015.​Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі
19
Калий сульфаты

K2O-50
120 000
тонна
Сульфат калия
K2O-52
Сульфат калия
К-50
Сернокислый калий, марки SiB
K2O-50, Bacillus subtilis Ч-13, 5*10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Калий сернокислый (сульфат калия)
K2O-53, S-18%
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Минеральное удобрение калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, SО3-18
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
(калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51.
K2O-52, SO4-53.
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Агрохимикат Сульфат калия
K2O-52, SO3-18
Агрохимикат Фертика Сульфат калия
(калий сернокислый)
К-50
ФЕРТИКА Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-52.
NOVA SOP
сульфат калия-более 99
20
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ(КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
К-55, Mg-5
160 000
тонна
K2O-55, MgO-5
21
Удобрение YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
Удобрение YaraTera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Калий Азотнокислый (калиевая селитра)
N-13.6, K2O-46.0.
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13.7%, K2O-46%
Нитрат Калия
N-13,7, K-46
N-13.5%, K2O-45%
Селитра калиевая техническая
N-13,5, К-37,6
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Сложные удобрения
22
Удобрения фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
100 000
тонна
Удобрения фосфорно-калийные (гранулы)
N-26%, K-5%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
23
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P2O5-26, S-26
100 000
тонна
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, S-26
Удобрение азотно-форфорно-калийное, марки NPK (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)

K2O-50
120 000
тонна
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты
К-50
Күкірт қышқылды калий, SiB маркасы
K2O-50, Bacillus subtilis Ч-13, 5*10
Күкірт қышқылды калий
(Калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий (Калий сульфаты)
K2O-53, S-18%
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Күкірт қышқылды калий минералды тыңайтқышы (Калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, SО3-18
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
K2O-50, SO4-51.
K2O-52, SO4-53.
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Агрохимикат калий сульфаты
K2O-52, SO3-18
Фертик агрохимикаты калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
К-50
ФЕРТИКА Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий )
K2O-52, SO4-52.
NOVA SOP
калий сульфаты-99-дан астам
20
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
К-55, Mg-5
160 000
тонна
K2O-55, MgO-5
21
YaraTera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
YaraTera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Азот қышқылды калий (калий селитрасы)
N-13.6, K2O-46.0.
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13.7%, K2O-46%
Калий нитраты
N-13,7, K-46
N-13.5%, K2O-45%
Калий техникалық селитрасы
N-13,5, К-37,6
Growfert маркалы кешенді тыңайтқышы:
13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Күрделі тыңайтқыштар
22
Фосфор-калий тыңайтқыштары
Р-26%, К-5%
100 000
тонна
Фосфор-калий (түйіршіктер) тыңайтқыштары
N-26%, K-5%
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы 8:20:30
N-8, P-20, K-30
23
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш (диаммофоска), маркасы 10:26:26
N-10, P2O5-26, S-26
N 10 P 26 K 26
Диаммофоска 10-26-26 маркалы
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P2O5-26, S-26
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы NPK (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқыш, маркасы NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
марка NPK-1 (диаммофоска)

N-10, P2O5-26, S-27
24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
100 000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4 (NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее маркиNPK(S) 13-17-17(6); NPK(S) 13-17-17+0,15B+0.6Zn, NPK(S) 15-15-15(10)
NPK(S) 13-17-17(6) NPK(S)
13-17-17(6) +0,15B+0.6Zn
NPK(S) 15-15-15(10)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15,
Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15
N-15%, P-15%, K-15%
N-15, P-15, K-15, S-10
25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0,
Mg-0,3-1,0
100 000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02,
Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
26
Нитроаммофоска*
N-43.9, P-0.3, K-1.5
100 000
тонна
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:6:16+BMZ(аа)
N-16, P2O5-16, B-0.015, Mn-0.001, Zn-0.025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
27
Нитроаммофоска маркиNPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
100 000
тонна
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
28

N-10, P2O5-26, S-27
24
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
100 000
тонна
NPKS-4 (NPK 15:15:15:11) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
N:S (26:13) маркалы құрамында күкірт бар азотты тыңайтқыш
N-26, S-13
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK(S) 13-17-17(6); NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0.6Zn NPK(S) 15-15-15(10) маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
NPK(S) 13-17-17(6)
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0.6Zn
NPK(S) 15-15-15(10)
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPK(S) 15-15-15 маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15%, P-15%, K-15%
N-15, P-15, K-15, S-10
25
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0,
Mg-0,3-1,0
100 000
тонна
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
26
Нитроаммофоска*
N-43.9, P-0.3, K-1.5
100 000
тонна
NPK (МОР) 16:16:16
маркалы азофоска (нитроаммофоска)
N-16, P-16, K-16
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
19:4:19 маркалы нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
21:1:21 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска 15:15:15,
SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска
16:6:16+BMZ(аа)
N-16, P2O5-16, B-0.015, Mn-0.001, Zn-0.025, бос аминқышқылдардың жалпы үлесі 0,125
27
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
100 000
тонна
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK 24-6-15 маркалы нитроаммофоска
N-24, P-6, K-15
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
28

Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
100 000
тонна
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
29
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
100 000
тонна
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,018,Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.03
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BZM
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCZM
N-20, P2O5-10, S-4, B-0.02,
Mn-0.03, Zn-0.06, Cu-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0.21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2.6, B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27.P2O5-6.K2O-6, S-2.6, B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, S-2.6, B-0.018,
Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6,
Zn-0,21
30
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
100 000
тонна
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28

Нитроаммофоска, маркасы 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
100 000
тонна
Нитроаммофоска, маркасы14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
29
16:16:16+BCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
100 000
тонна
16:16:16+BMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
16:16:16+Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.21
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.03
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска
(азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+BZM
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+BCZM
N-20, P2O5-10, S-4, B-0.02,
Mn-0.03, Zn-0.06, Cu-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0.21
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска),
маркасы NPK 27-6-6+S+B
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска),
маркасы NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.
B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03.​Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска),
маркасы NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27.P2O5-6.S-2.6.B-0.018, Mn-0.03.​Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска),
маркасы NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
30
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
100 000
тонна
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска

N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
31
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
87 500
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
N-20. P-20. S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20 (S-8-14)
87 500
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
32
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20+BMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0.018, Mn-0.030, Zn-0.060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Азот-фосфор-серасодержащее удобрение (NPS- удобрение) Марки А гранулированное
NH4-6,0, P2O5-12.0, SO3-15.0, CaO-14.0, MgO-0.25
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А, порошковидное
NH4 - 6.0; Р2O5 - 12.0; SO3 - 15.0; CaO - 14.0; MgO - 0.25.
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
33
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка Г (NPKS- удобрения) порошковидное
Азот аммонийный-4,8б P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
123 778
тонна
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка Г(NPKS-удобрения) гранулированное
азот аммонийный-4,8, P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
34
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
100 000
тонна
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15+3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
Сульфонитрат 30:7
35
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
87 500
тонна
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P205-20+S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N 14, P 27, S 10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14

N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
31
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
87 500
тонна
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2О5-20 + S-14
N-20. P-20. S-14
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20
N-20, P-20 (S-8-14)
20:20 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
32
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475
тонна
20:20+BMZ маркалы құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, B-0.018, Mn-0.030, Zn-0.060
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
А маркалы құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
(NPS- тыңайтқыш), түйіршіктелген
NH4-6,0, P2O5-12.0, SO3-15.0, CaO-14.0, MgO-0.25
А маркалы (NPS-тыңайтқыш)
құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, ұнтақ тәрізді
NH4 - 6.0; Р2O5 - 12.0; SO3 - 15.0; CaO - 14.0; MgO - 0.25.
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
33
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, Г маркалы (NPKS- тыңайтқыш) ұнтақ тәрізді
Аммонийлі азот-4,8б P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
123 778
тонна
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, Г маркалы (NPKS-тыңайтқыш) түйіршіктелген
Аммонийлі азот-4,8, P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
34
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5,
Zn-0,05
100 000
тонна
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
Сульфонитрат 30:7
35
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P2O5-16, S-10
87 500
тонна
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
(NP(S)) құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P205-20+S-14
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыш
N-9, P-14, S-10
14:27:10 маркалы сульфоаммофос
N 14, P 27, S 10
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
20:20:14 сульфоаммофос
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14

N-20, P2O5-20, S-14
36
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-18. P-18. S-16
87 500
тонна
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-16. P-20. S-12
37
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
127 600
тонна
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
38
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ),
марки 11-37
N-11, Р-37
100 000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 11-37
N-10, P2O5-37
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 10-34
N-10, Р-34
39
Смешанное минеральное удобрения Fertim
N-20, P-20, K-S-13, Mg-Ca
100 000
тонна
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
100 000
тонна
40
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
100 000
тонна
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 17:17:17+МЭ
N-17, P-17, K-17, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK (20:20:20+МЭ)
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
41
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
156
250
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
42
Аммоний кальций нитрат марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
156 250
тонна
Аммоний кальций нитрат марки, В
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, Д
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Нитрат Кальция
N-17, Ca-33
Нитрат кальций концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция(кальциевая селитра), марка А
N-14,9 CaO-27,0.
Нитрат кальция(кальциевая селитра), марка Б
N-14,5 CaO-26,3 B-0,3.
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9 K2O-3,0 CaO-26,0.
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0 CaO-23,8.
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Нитрат кальция, марка А (2-водный)
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
Нитрат кальция, марка Б (2-водный)
CaО-26,3%; N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Нитрат кальция, марка Г (4-водный)
СаО-23,8%, N-12,0%
43
Комплексное удобрение Growfert марки:
15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
156 250
тонна
44
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4%, CaO-90%
156
250
тонна
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
45
Удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

N-20, P2O5-20, S-14
36
Қаратау фосфориттерінен алынған сульфоаммофос
N-18.P-18.S-16
87 500
тонна
Қаратау фосфориттерінен алынған сульфоаммофос
N-16.P-20.S-12
37
С 12 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
127 600
тонна
С 7,5 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
38
11-37 маркалы сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
100 000
тонна
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ), маркасы
11-37
N-10, P2O5-37
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ), маркасы
10-34
N-10, Р-34
39
Fertim аралас минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, K-S-13, Mg-Ca
100 000
тонна
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштар
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
100 000
тонна
40
УМКА NPK 13:40:13+МЭ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тукоқоспалар
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100 000
тонна
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 17:17:17+МЭ
N-17, P-17, K-17, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
УМКА NPK (20:20:20+МЭ) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тукоқоспалар
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
41
YaraLiva Calcinit
(нитрат кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
156 250
тонна
YaraLivaТМ CALCINIT
кальций нитраты
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT
(кальций селитрасы)
42
А Премиум маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
156 250
тонна
В маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
Д маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
Кальций нитраты
N-17, Ca-33
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы А
N-14,9 CaO-27,0.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы Б
N-14,5 CaO-26,3 B-0,3.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы В
N-13,9 K2O-3,0 CaO-26,0.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы Г
N-12,0 CaO-23,8.
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Кальций нитраты, маркасы А (2-сулы)
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
156 250
тонна
Кальций нитраты, маркасы Б (2-сулы)
CaО-26,3%; N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Кальций нитраты, маркасы Г (4-сулы)
СаО-23,8%, N-12,0%
43
Growfert кешенді тыңайтқышы маркасы:
15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
156 250
тонна
44
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,4%, CaO-90%
156 250
тонна
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,5%, CaO-26,5%
45
Kristalon Special 18-18-18 тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

330 357
тонна
Удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002.
330 357
тонна
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8.6.​NO3-4.4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004.
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3.3.​NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Удобрение Yara Tera

330 357
тонна
Kristalon Red 12-12-36 тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Yara Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002.
330 357
тонна
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-13, NH4-8.6.​NO3-4.4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004.
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-18, NH4-3.3.​NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025

Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
46
Микробиологическое водорастворимое удобрение с высоким содержанием калия
сведения о продукции в целом водорастворимое NPK-удобрение с высоким содержанием калия, с добавлением про биотические микроорганизмы. Основные микроэлементы: цинк, медь, железо и марганец находятся в хелатных комплексах ускоренного поглощения

Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
46
Құрамында калий жоғары микробиологиялық суда еритін тыңайтқыш
жалпы өнім туралы мәліметтер суда еритін NPK-биотикалық микроорганизмдер туралы қосылған калий мөлшері жоғары тыңайтқыш.Негізгі микроэлементтер: мырыш,мыс, темір және марганец жеделдетілген сіңіру хелат кешендерінде кездеседі

Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD
18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
54
Комплексное удобрение NPK MIRACLE
10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE
10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE
19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
55
Комплексное удобрение NPK PREMIUM
10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM
17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM
21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
56
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:

NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
775
килограмм
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді
тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
54
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK MIRACLE 10-50-10+TE
кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
55
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%,
Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
56
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар минералды кешенді тыңайтқыш
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы:
Жапырақты ФЕРТИКА 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004,
Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125
килограмм
ФЕРТИКА жапырақты 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08,
Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 125
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы:

ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002

Жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1,
Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 125
килограмм
ФЕРТИКА жапырақты 4-13-36
маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,002
1 125
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы:
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002

Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
78
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2O5-5, K2O-26
527 625
тонна
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9%, NO3-2.5%, NH4-6.5%, P2O5-5%, K2O-26%, MgO-3.2%, SO3-36%, B-0.1%, Zn-0.1%

Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
YaraMila NPK 7-20-28
тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
78
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2O5-5, K2O-26
527 625
тонна
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9%, NO3-2.5%, NH4-6.5%, P2O5-5%, K2O-26%, MgO-3.2%, SO3-36%, B-0.1%, Zn-0.1%

аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим
марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим
марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375
литр
82
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%,Ti-0,03%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%,Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%,Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%,Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
83
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+MЭ; 15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ; 20:20:20+МЭ
NPK 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ;
15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ;
20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
84

аминқышқылдар – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3 375
литр
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0,
MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
3 375
литр
"Дәнді" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Аминқышқылдар-7,0,N5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0,SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2,Mo-0,02, Co-0,02
3 375
литр
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
3 375
литр
"Қызылша" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,
Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375
литр
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,
Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375
литр
82
"Жүгері үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Майлылар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
"Дәнділер үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Бұршақтылар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
83
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ;15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ; 20:20:20+МЭ
NPK 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ; 15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ; 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
84

Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
Водорастворимое NPK удобрение марки:
18:18:18 +2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
85
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
330 357
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ

Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 18:18:18 +2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
85
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
330 357
тонна
Әмбебап 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Әмбебап 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш

N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
86
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли, гуминовые кислоты≤40%, калийные соли, фульвокислоты≤5%, биокатализатор≤50%
75 000
килограмм
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
алийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000
литр
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5%
2 000
литр
87
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминокислоты - 9%, L-аминокислоты - 6,5%, экстракт морских водорослей - 4%, органическое вещество - 30%
2 000
литр
Фертигрейн Старт СоМо

N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
86
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы БИОСТАРТ
калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤40%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤5%, биокатализатор≤50%
75 000
килограмм
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы ЭКСПРЕСС
калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3%, калий фосфор қышқылы бір алмастырылған≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000
литр
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы ЭКСТРИМ
калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3%, калий фосфор қышқылы бір алмастырылған≤1,5%
2 000
литр
87
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминқышқылдар - 9%, L-аминқышқылдар - 6,5%, теңіз балдырлар сығындысы - 4%,
органикалық зат - 30%
2 000
литр
Фертигрейн Старт СоМо

N-3%, Zn-1%, Со - 0,5%, Mo-1%, аминокислоты - 9%, L-аминокислоты - 6,5%, экстракт морских водорослей - 4%, органическое вещество - 30%
3 491
литр
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминокислоты - 10%, органические вещества - 40%
2 340
литр
Фертигрейн Свекловичный
N-3,5%, P-2%, Mn-1%, B - 0,3%, S-2%, аминокислоты - 7%
2 495
литр
88
Текамин Раис
N-5,5%, K2O-1,0%, Zn-0,15%, Mn-0,3%, В - 0,05%, S - 4%, Fe-0,5%, Cu-0,05%

N-3%, Zn-1%, Со - 0,5%, Mo-1%, аминқышқылдар - 9%, L-аминқышқылдар - 6,5%, теңіз балдырлар сығындысы - 4%, органикалық зат - 30%
3 491
литр
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминқышқылдар - 10%,
органикалық заттар- 40%
2 340
литр
Фертигрейн Свекловичный
N-3,5%, P-2%, Mn-1%, B - 0,3%, S-2%, аминқышқылдар - 7%
2 495
литр
88
Текамин Раис
N-5,5%, K2O-1,0%, Zn-0,15%, Mn-0,3%, В - 0,05%, S - 4%,
Fe-0,5%, Cu-0,05%

3 433
литр
Текамин Макс
N-7%, аминокислоты - 14,4%, органическое вещество - 60%
2 168
литр
Текамин Брикс
K-18%, B-0,2%, экстракт морских водорослей - 10%, органическое вещество - 20%
2 186
литр
Текамин Флауэр
N - 3%, P - 10%, B-1%, Mo-0,5%, аминокислоты - 3%
2 943
литр
Текамин Текс Фрут
Zn - 0,05%, B - 0,14%, Mg - 0,7 %, Mo - 0,02%, Ca - 12%
2 223
литр
89
Текнокель Амино Микс
N - 2%, Zn - 0,7%, Mn - 0,7%,B - 0,1%, Fe - 3%, Cu - 0,3%, Mo - 0,1%, L-аминокислоты - 6%
1 928
литр
Текнокель Амино Бор
N-5%, В этаноламин - 10%, L - аминокислоты - 6%
2 280
литр
Текнокель Амино CaB
N - 10%, Са - 10%, B - 0,2%, L-аминокислоты - 6%
2 051
литр
Текнокель Амино Zn
N - 1,5%, Zn - 8%, L-аминокислоты - 6%

3 433
литр
Текамин Макс
N-7%, аминқышқылдар - 14,4%, органикалық зат - 60%
2 168
литр
Текамин Брикс
K-18%, B-0,2%, теңіз балдырлар сығындысы - 10%, органикалық зат - 20%
2 186
литр
Текамин Флауэр
N - 3%, P - 10%, B-1%, Mo-0,5%, аминқышқылдар - 3%
2 943
литр
Текамин Текс Фрут
Zn - 0,05%, B - 0,14%, Mg - 0,7 %, Mo - 0,02%, Ca - 12%
2 223
литр
89
Текнокель Амино Микс
N 2%, Zn - 0,7%, Mn0,7%, B0,1%, Fe 3%, Cu0,3%,
Mo0,1%, L-аминқышқылдар 6%
1 928
литр
Текнокель Амино Бор
N-5%, В этаноламин - 10%, L - аминқышқылдар - 6%
2 280
литр
Текнокель Амино CaB
N - 10%, Са - 10%, B - 0,2%, L-аминқышқылдар - 6%
2 051
литр
Текнокель Амино Zn
N - 1,5%, Zn - 8%, L-аминқышқылдар - 6%

N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03% , Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE
(Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%; К2O-18%,MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)

N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005% , Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 20:20:20
(Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% , Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 3:11:38+4
(Master 3:11:38+4) тыңайтқышы

N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005, Fe-0,07% , Mn-0,03%, Zn-0,01%
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%; К2O-37%,B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
97
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%,Mn-0,05%, Zn-0,05%
1 900
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05%, Zn-0,05%
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)

N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
Мастер 3:37:37
(Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
97
Плантафол 10:54:10
(Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05%, Zn-0,05%
1 900
килограмм
Плантафол 20:20:20
(Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05% , Zn-0,05%
Плантафол 30:10:10
(Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы

242
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%,Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%,Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%,Мо-0,004%, В-0,02%
243
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%,Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

242
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu -0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe- 0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
243
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn- 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш

N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%,Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %,
S - 9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

2 750
литр
274
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1 250
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 250
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5,Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон
марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15

2 750
литр
274
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1 250
килограмм
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 250
килограмм
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 14-5-15

N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1,Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
275
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
714
литр
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод

N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25,
Mn-0,20
275
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca -0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
714
литр
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвоқышқылдар, флавоноидтар, фитостеролдар, каротиноидтар, аминқышқылдар, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек

276
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
4 658
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
277
Удобрение Vitalroot
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
6 098
литр
278
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
5 060
литр
279
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
6 098
литр
280
Удобрение Humasporin
Сублимированная смесь бактериальных штаммов - 2-4х108 КОЕ/см*3, N органический - 0,25%, Гуминовые кислоты - 9,6%, Гидроксикарбоновые кислоты 2,4%
2 786
литр
281
Удобрение Reasil
Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
3 094
литр
282
Удобрение Reasil
Forte Carb-N-Humic
N общий - 20,органический-2, мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1 417
литр
283
Удобрение Reasil
Forte КомбоАктив
N общий - 8, органический-2, Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 577
литр
284
Удобрение Reasil
Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
2 400
литр
285
Удобрение Reasil
micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, мочевинный - 1, нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 577
литр
286
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный -10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8 Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
3 865
литр
287
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) -4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
3 092
литр
288
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество-75-80%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на -90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-54-56%, Гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ-40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-6%, Органическиий Азот-1,5% Фосфор-1,5%,
Калий-1,5%
1 079
килограмм
289
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический- 1,2-1,7, общее органическое вещество- 80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ)- 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
696
килограмм
290
N-Hance A
масло семян понгамии
1 744
литр

276
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдар-10,5
4 658
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдар-7,5
277
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
6 098
литр
278
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
5 060
литр
279
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
6 098
литр
280
Humasporin тыңайтқышы
Бактериялық штаммдардың мұздатылған кептірілген қоспасы - 2-4х108 КОЕ/см*3, Азот(N) органикалық - 0,25%, Гуминді қышқылдар - 9,6%, Гидроксикарбон қышқылдары- 2,4%
2 786
литр
281
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен-6, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдар-4
3 094
литр
282
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы - 20, органикалық-2, несепнәр-18, гуминді қышқылдар (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, аминқышқылдар-6
1 417
литр
283
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы - 8,органикалық-2, Несепнәр- 6, Сu агентпен- 3,5, Mn агентпен-3,5, Zn агентпен-0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
2 577
литр
284
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N Несепнәр- 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдар-8
2 400
литр
285
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, органикалық-2, Несепнәр- 1, с.і. нитратты - 12, Zn агентпен-12, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
2 577
литр
286
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, органикалық - 2, Несепнәр- 10, MgO агентпен- 4, B бороэтаноломин - 2, Cо агентпен- 0,1, Cu агентпен- 0,8, Fe агентпен- 5, Mn агентпен- 2,5
3 865
литр
287
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N жалпы - 10, органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен- 1, гуминді қышқылдар (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, аминқышқылдар-4
3 092
литр
288
Топырақтың құнарлығын қалпына келтіру үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
Жалпы органикалық зат-75-80%, жалпы гумин сығындысы (ОГЕ)- 90-95%, ОГЕ-54-56% табиғи гумин қышқылдары, ОГЕ-40% гумин қышқылдары (калий тұздары), ОГЕ-4-6% Табиғи Фульвоқышқылдары, Органикалық Азот-1,5% Фосфор-1,5%,
Калий-1,5%
1 079
килограмм
289
Органикалық егіншілік үшін
Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық - 1,2-1,7, жалпы органикалық зат- 80-85, жалпы гумин сығындысы (ОГЭ)- 90-95, гуминді қышқылдар табиғи ОГЭ - 95-96, фульвоқышқылдар табиғи ОГЭ - 4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, аминқышқылдар-8
696
килограмм
290
N-Hance A
понгамия тұқымының майы
1 744
литр

1 203 750
тонна
441
SPRINTALGA
Общий азот (N) 12%, Органический азот (N) 3,4% Амидный азот (N) 8,6%, Органическое вещество 20,5%, Водорослевая суспензия: 60%
3 670
литр
442
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%
1 786
литр
443
FYLLOTON
Всего аминокислот - 47,6% Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органический азот (N)-7,6%
1 830
литр
444
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 728
литр
445
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522
литр
446
Fulvumin
Органическое вещество 48,4%, фульвокислоты-28,8%
1 475
литр
447
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты–30%; Общий N–6%; P2O5–1%; К2О–1%
3 447
литр
448
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий N –10%, Аммонийный NH4 10%; P2O5 – 52%; К2О–10%; Fe в хелатной форме 0,02%; Mn в хелатной форме 0,01%; Zn в хелатной форме 0,002%; Cu ,002%; В 0,01%;
1 278
килограмм
449
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий N – 20%, Нитратный NO3– 2%, Амидный NH2– 14%, Аммонийный NH4– 4%; P2O5– 20%; К2О–20%; Fe в хелатной форме– 0,02%;Mn в хелатной форме – 0,01%; Zn в хелатной форме– 0,002%; Cu в хелатной форме– 0,002%; В– 0,01%;
1 278
килограмм
450
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий N–25%, Амидный NH2–12%, Аммонийный NH4– 13%; P2O5– 5%; К2О–5%; Fe в хелатной форме– 0,02%; Mn в хелатной форме– 0,01%;Zn в хелатной форме– 0,002%; Cu в хелатной форме– 0,002%; В– 0,01%;
1 278
килограмм
451
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий N–10%, NO3 –4%, NH2– 4%, NH4– 2%; P2O5–10%; К2О– 40%; Fe– 0,02%; Mn в хелатной форме –0,01%; Zn в хелатной форме–0,002%; Cu в хелатной форме– 0,002%; В-0,01%;
1 278
килограмм
452
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий N– 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1 761
литр
453
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий N– 3%, в том числе Амидный азот NH2– 3%; P2O5 – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2 418
литр
454
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия SiO2 – 10%
1 875
литр
455
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий N – 4%; P2O5– 8%; К2О – 3%; Полисахариды – 15%; Fe в хелатной форме– 0,1%; Zn в хелатной форме– 0,02%; Водорастворимый В– 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3 646
литр
456
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий N– 4%; P2O5– 6%; К2О– 2%; Полисахариды – 12%; Fe в хелатной форме– 0,4%; Mn в хелатной форме– 0,2%; Zn в хелатной форме– 0,2%

1 203 750
тонна
441
SPRINTALGA
Жалпы азот (N) 12%, Органикалық азот (N) 3,4% Амидті азот (N) 8,6%, органикалық зат 20,5%, Балдырлы суспензия: 60%
3 670
литр
442
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% Амидті азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, органикалық көміртек (С) 9%
1 786
литр
443
FYLLOTON
Барлығы аминқышқылы- 47,6% Бос аминқышқылдар (пролин, глутамин қышқылы, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органикалық азот (N) -7,6%
1 830
литр
444
PHOSFIK PK
Фосфорлы ангидрид (P2O5) 30% Калий оксиді 20%
3 728
литр
445
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% Азот несепнәр (N) 3% Фосфорлы ангидрид (P2O5) 21% Минералды және органикалық қышқылдар, индикатор pH
1 522
литр
446
Fulvumin
органикалық зат 48,4%, фульвоқышқылдар-28,8%
1 475
литр
447
QadamFerti Aminoleaf
тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдар – 30%; Жалпы (N) – 6%;(P2O5) – 1%; (К2О) – 1%
3 447
литр
448
QadamFerti AquaLeaf
10-52-10
Жалпы (N)–10%, Аммонийлі (NH4) –10%; (P2O5) –52%; (К2О) –10%; (Fe) хелат нысанында – 0,02%; (Mn) хелат нысанында– 0,01%; (Zn) хелат нысанында– 0,002%;(Cu) хелат нысанында– 0,002%; В– 0,01%;
1 278
килограмм
449
QadamFerti AquaLeaf
20-20-20
Жалпы (N) – 20%, Нитратты (NO3) – 2%, Амидті (NH2)– 14%, Аммонийлі (NH4) – 4%; (P2O5) – 20%; (К2О) – 20%; (Fe) хелат нысанында – 0,02%; (Mn) хелат нысанында– 0,01%; (Zn) хелат нысанында– 0,002%; (Cu) хелат нысанында – 0,002%; (В) – 0,01%;
1 278
килограмм
450
QadamFerti AquaLeaf
25-5-5
Жалпы (N) – 25%, Амидті NH2 – 12%, Аммонийлі NH4– 13%; P2O5– 5%; К2О – 5%; Fe хелат нысанында– 0,02%;
Mn хелат нысанында– 0,01%; Zn хелат нысанында– 0,002%; Cu хелат нысанында– 0,002%;В – 0,01%;
1 278
килограмм
451
QadamFerti AquaLeaf
10-10-40
Жалпы N – 10%, Нитратты NO3– 4%, Амидті NH2 – 4%, Аммонийлі NH4 – 2%; P2O5 – 10%; К2О – 40%; Fe хелат нысанында– 0,02%; Mn хелат нысанында– 0,01%; Zn хелат нысанында– 0,002%; Cu хелат нысанында– 0,002%; В– 0,01%;
1 278
килограмм
452
QadamFerti Boromax
тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдар – 2%; Жалпы (N) – 3,2%; Суда еритін Бор (В) – 6%
1 761
литр
453
QadamFerti pH Control
тыңайтқышы
Жалпы Азот (N) – 3%, с.і. Амидті азот (NH2) – 3%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді P2O5 – 15%; Иондық емес ПАВ – 25%
2 418
литр
454
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
Суда еритін калий оксиді (К2О) - 15%; суда еритін калий диоксиді SiO2-10%
1 875
литр
455
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдар – 4%; Жалпы N– 4%; P2O5 – 8%;
К2О – 3%; Полисахаридтер – 15%; Fe хелат нысанында– 0,1%; Zn хелат нысанында – 0,02%; В – 0,03%, Цитокининдер – 0,05%
3 646
литр
456
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдар –4%; Жалпы N–4%; P2O5 –6%;
К2О– 2%; Полисахаридтер – 12%; Fe хелат нысанында– 0,4%; Mn хелат нысанында– 0,2%; Zn хелат нысанында – 0,2%

1 125
литр
625
Удобрения "Ideal P60"
N-0,5%, P2O5-55%
2 850
литр
626
Удобрения "KALIBRE"
N-5%, K2O-20%
3 000
литр
627
Удобрения "Power K"
K2O-30%
3 250
литр
628
Удобрения "SCUDO" (Скудо)
N-3,5, S-11,3, Cu-9, аминокислоты и пептиды-9
4 000
литр
629
Удобрения "TRAINER" (Тренер)
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 аминокислоты и пептиды-29
3 000
литр
630
Комплексное Удобрение "Биоконсорт старт"
Свободные амин-ты, L-77,0; Аминокислоты-106,6; Ph-7,0; N-35,5; Орг. В-ва – 355,2; Экстракт морских водорослей – 47,7.
2650
литр
631
Комплексное Удобрение "Биоконсорт вегетация"
Свободные амин-ты, L-100; Аминокислоты-125,0; Ph-4,0; N-62,5; Орг. В-ва – 500; В– 1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25.
2650
литр
632
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% + органические кислоты -25г/л + аминокислоты — 25 г/л + Стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л + прилипатель,сурфактанты, гумектанты.
2200
литр
633
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6% + органические кислоты – 25 г/л + аминокислоты – 25г/л + стимуляторы роста иммунитета растений – 10 г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1850
литр
634
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95% Cu-7,6% + орг-е кислоты – 25 г/л + аминокислоты – 25г/л + стимуляторы роста иммунитета растений – 10 г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1850
литр
635
Удобрение "SunnyMix Zn"
Zn-12,5% N-16,4% + аминокислоты -85г/л + Стимуляторы роста и иммунитета растений + прилипатель
1850
литр
636
Удобрение "SunnyMix B"
N-4,05% B-10,2%. + прилипатель, сурфактанты, гумектанты
1850
литр
637
Удобрение "SunnyMix подсолнечник"
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0 + органические кислоты -25г/л + аминокислоты — 25 г/л + Стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты.
2200
литр
638
Удобрение "SunnyMix Кукуруза"
N-4% P2O5-30,4% K2O-41,1% Zn-34%, MgO-41,1 + органические кислоты -25г/л + аминокислоты — 25 г/л + Стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л + прилипатель, сурфактанты, гумектанты.
1850
литр
639
"Гумат Актив"
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты.
1000
литр
640
Миннеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70 г/л, В-150 г/л, янтарная кислота - 100 г/л.
2150
литр
641
Миннеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л

1 125
литр
625
"Ideal P60" тыңайтқышы
N-0,5%, P2O5-55%
2 850
литр
626
"KALIBRE" тыңайтқышы
N-5%, K2O-20%
3 000
литр
627
"Power K" тыңайтқышы
K2O-30%
3 250
литр
628
"SCUDO" (Скудо) тыңайтқышы
N-3,5, S-11,3, Cu-9, аминқышқылдар және пептидтер-9
4 000
литр
629
"TRAINER"
(Тренер) тыңайтқышы
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 аминқышқылдар және пептидтер-29
3 000
литр
630
"Биоконсорт старт" кешенді тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары, L-77,0; Аминқышқылдары-106,6; Ph-7.0; N-35,5; органикалық заттар – 355,2; Теңіз балдыры сығындысы – 47,7
2650
литр
631
"Биоконсорт вегетация" кешенді тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары, L-100; Аминқышқылдары-125,0; Ph-4,0; N-62,5; органикалық заттар – 500; В – 1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
2650
литр
632
"SunnyMix семена зерновых" тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% + органикалық қышқылдар - 25г/л + аминқышқылдары — 25 г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы - 10 г/л + желім, сурфактант, гумектант
2200
литр
633
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6% + органикалық қышқылдар – 25 г/л + аминқышқылдары – 25г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы - 10 г/л + желім, сурфактант, гумектант
1850
литр
634
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95% Cu-7,6% + органикалық қышқылдар – 25 г/л + аминқышқылдары – 25г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы - 10 г/л + желім, сурфактант, гумектант
1850
литр
635
"SunnyMix Zn" тыңайтқышы
Zn-12,5% N-16,4% + аминқышқылдары – 85 г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы + желім
1850
литр
636
"SunnyMix B" тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%. + желім, сурфактант, гумектант
1850
литр
637
"SunnyMix подсолнечник" тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0 + органикалық қышқылдар - 25г/л + аминқышқылдары —
25 г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы - 10 г/л
+ желім, сурфактант, гумектант
2200
литр
638
"SunnyMix Кукуруза" тыңайтқышы
N-4% P2O5-30,4% K2O-41,1% Zn-34%, MgO-41,1 + органикалық қышқылдар -25 г/л + аминқышқылдары — 25 г/л + өсімдік иммунитеті өсімінің стимуляторы - 10 г/л + желім, сурфактант, гумектант
1850
литр
639
"Гумат Актив"
гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдары 2%, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
1000
литр
640
"Амбре-бор" бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-70 г/л, В-150 г/л, янтарь қышқылы - 100 г/л
2150
литр
641
"NPK 10:40:10" бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10%, P2O5- 40%, K2O-10%, MgO - 3,5%, SO3 - 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л,
Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР, С, В1, В6)-4 г/л

1600
литр
642
Миннеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1300
литр
643
Миннеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N- 70 г/л, В-150 г/л.
2150
литр
644
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6%
Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6%Магний (MgO)- 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn)-0,5%, Цинк (Zn)-0,5%
4422
литр
645
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): ,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
5605
литр
646
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5% Общий азот (N): 8,3%
Нитратный азот (N): 8,3% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%,Водорастворимый калий (K2O): 8,3%, Железо (Fe)-0,03%, Водорастворимый марганец (Mn): 0,02%
Водорастворимый молибден-0,001%,Марганец (Mn)- 0,02%
Водорастворимый бор (B): 0,03%, Водорастворимый цинк (Zn): 0,01%, Водорастворимая медь (Cu): 0,02%, Цинк (Zn)-0,01%, Медь (Cu)-0,02%
4980
литр
647
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12% Свободные аминокислоты: 6% Общий азот (N): 6%, Мочевинный азот(N): 3,8% Органический азот (N): 2,2% , Фосфор (P2O5): 4%, Калий (K2O): 5%, Железо (Fe)-0,5% Марганец (Mn)- 0,5%, Цинк (Zn)-0,5%
5130
литр
648
Aminomax 10
Общий азот (N): 3,2% Органический азот (N): 3,2%
Свободные аминокислоты: 10% pH-4,1
2864
литр
649
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9% Органический азот (N): 9%
Свободные аминокислоты: 30%
3835
литр
650
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2% Органический азот (N): 2%
Фульвокислоты: 20% Свободные аминокислоты: 6%
Общий гумусный экстракт: 20%
3835
литр
651
Aminomax Ca
Свободные аминокислоты: 2,5% Общий азот (N): 11%
Нитратный азот (N): 3,1% Мочевинный азот(N): 3,3%
Органический азот (N): 4,6% Кальций (CaO): 5,7%
3245
литр
652
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3820
литр
653
Удобрение Дрип 3-10-37
Сульфат калия (K2SO4)-25% Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-10%, Нитрат Калия (KNO3)-10%, Сульфат Магния (MgSO4)-10%, Пекацид– 2.5%
1406
килограмм
654
Удобрения Дрип
19-19-19 + 3MgО
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25%, Нитрат Калия (KNO3)-10%, Карбамид (CH4N2O)-25%, Сульфат Магния (MgSO4)- 2.5% Пекацид– 0.5%
1651
килограмм
655
Нутривант Дрип 30-6-6
N: 30%, P2O5: 6%, K2O: 6 %, Fe : 0,04%, Mn: 0,02%, Zn: 0,01%
Cu: 0,0025%, Mo: 0,0025%

1600
литр
642
"NPK 19:19:19" бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-3,5%, SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР, С, В1, В6)-4 г/л
1300
литр
643
"Бор" бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N- 70 г/л, В-150 г/л
2150
литр
644
Stimax universal
Ascophyllum nodosum теңіз балдырының сығындысы: 15%
Жалпы азот (N): 5,6% Несепнәр азоты (N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO)- 0,2% Темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn)-0,5%, Мырыш (Zn)-0,5%
4422
литр
645
Stimax plus
Ascophyllum nodosum теңіз балдырының сығындысы: 10%
Бос аминқышқылдары: 4%, Жалпы азот (N): 2%, Несепнәр азоты (N): 0,6%, Органикалық азот (N): 1,4%
Суда еритін фосфор (P2O5): 8%, Суда еритін калий (K2O): 7%, Суда еритін бор (B): 0,15%, Суда еритін молибден (Мо): 0,15%
5605
литр
646
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum теңіз балдырының сығындысы: 5%
Жалпы азот (N): 8,3%, Нитрат азоты (N): 8,3%
Суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3%, Темір (Fe)-0,03%, Суда еритін марганец (Mn): 0,02%, Суда еритін молибден - 0,001%, Марганец (Mn) - 0,02%
Суда еритін бор (B): 0,03%, Суда еритін мырыш (Zn): 0,01%, Суда еритін мыс (Cu): 0,02%, Мырыш (Zn)-0,01%, Мыс (Cu)-0, 02%
4980
литр
647
Stimax Yield
Ascophyllum nodosum теңіз балдырының сығындысы: 12%
Бос аминқышқылдары: 6%, Жалпы азот (N): 6%, Несепнәр азоты (N): 3,8%, Органикалық азот (N): 2,2%
Фосфор (P2O5) : 4%, Калий (K2O): 5%, Темір (Fe) -0,5%
Марганец (Mn) - 0,5%, Мырыш (Zn) - 0,5%
5130
литр
648
Aminomax 10
Жалпы азот (N): 3,2%, Органикалық азот (N): 3,2%
Бос аминқышқылдары: 10% рН-4,1
2864
литр
649
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, Органикалық азот (N): 9%
Бос аминқышқылдары: 30%
3835
литр
650
АМИНОМАКС КӨКӨНІС
Жалпы азот (N): 2%, Органикалық азот (N): 2%
Фульвоқышқылдары: 20%, Бос аминқышқылдары: 6%
Жалпы гумус сығындысы: 20%
3835
литр
651
Aminomax Ca
Бос аминқышқылдары: 2,5%, Жалпы азот (N): 11%
Нитрат азоты (N): 3,1%, Несепнәр азоты (N): 3,3%
Органикалық азот (N): 4,6%, Кальций (СаО): 5,7%
3245
литр
652
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3820
литр
653
Дрип 3-10-37 тыңайтқышы
Калий сульфаты (K2SO4)-25% Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-10%, Калий нитраты (KNO3)-10%, Магний сульфаты (MgSO4)-10%, Пекацид– 2.5%
1406
килограмм
654
Дрип 19-19-19 + 3MgО тыңайтқышы
Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-25%, Калий нитраты (KNO3)-10%, Карбамид (CH4N2O)-25%, Магний сульфаты (MgSO4)- 2.5% Пекацид– 0.5%
1651
килограмм
655
Нутривант Дрип 30-6-6
N: 30%, P2O5: 6%, K2O: 6 %, Fe : 0,04%, Mn: 0,02%, Zn:0,01%, Cu: 0,0025%, Mo: 0,0025%