Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2024 года № 14-21. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 28 мая 2024 года № 7758-15
В соответствии с подпунктом 2-10 пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №33110), маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А. Рахметова

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 14-21 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 мамырда № 7758-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2- тармағының 2-10 тармақшасына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі №181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова