О внесении изменения в решение Уалихановского районного маслихата от 14 февраля 2024 года №15-14с "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 мая 2024 года № 18-18 с. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 27 мая 2024 года № 7756-15
Уалихановский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата от 14 февраля 2024 года №15-14с "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7685-15), следующее изменение:
пункт 1 указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы №15-14с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 18-18 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 27 мамырда № 7756-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы №15-14с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7685-15 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Саниев