О признании утратившим силу совместного постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2007 года № 135 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2007 года № 46/1 "Об определении мест для встреч политических партий, по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам и кандидатов в депутаты областного и районного маслихатов с избирателями"
Совместные решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2024 года № 24/3 и постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2024 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 ноября 2024 года № 7826-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Шал акына Северо – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2007 года № 135 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2007 года № 46/1 "Об определении мест для встреч политических партий, по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам и кандидатов в депутаты областного и районного маслихатов с избирателями" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-49).
2. Настоящее совместное постановление акимата района Шал акына Северо – Казахстанской области и решение маслихата района Шал акына Северо – Казахстанской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Омаров
Председатель маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Жангужинов

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 17 шілдедегі № 135 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі № 46/1 "Партиялық тізім бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне депутаттарды сайлау бойынша саяси партиялармен және облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін орын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 24/3 бірлескен шешімі және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 297 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 қарашада № 7826-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 17 шілдедегі № 135 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі № 46/1 "Партиялық тізім бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне депутаттарды сайлау бойынша саяси партиялармен және облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін орын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-49 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы К. Жангужинов