О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 156 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 27 июня 2024 года № 152. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 июня 2024 года № 5211-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 156 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3222).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов

Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 156 "Атырау облысы білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 маусымдағы № 152 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 маусымда № 5211-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 156 "Атырау облысы білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерлді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 3222 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі C. Шәпкенов