Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Постановление акимата Атырауской области от 8 августа 2024 года № 183. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 августа 2024 года № 5220-06
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 8 августа 2024 года № 183
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий
(тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, калиевая селитра
1
Аммиачная селитра

2024 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 183 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 тамызда № 5220-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2024 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 8 тамыздағы № 183
қаулысымен бекітілген
2024 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, калий селитрасы
1
Аммиак селитрасы

N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
237
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
238
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
239
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
240
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
241
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
242
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
243
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
244
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
245
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedDrip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
246
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedDrip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
247
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedDrip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
248
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedDrip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
249
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedDrip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
250
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedFoliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
251
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedFoliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
252
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-FeedFoliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
253
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
254
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
255
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
256
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ

N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
237
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
238
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
239
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
240
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
241
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
242
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
243
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
244
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
245
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedDrip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
246
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedDrip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
247
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedDrip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
248
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedDrip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
249
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedDrip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
250
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedFoliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
251
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedFoliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
252
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-FeedFoliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
253
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
254
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
255
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
256
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары

N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
257
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
258
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
259
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
260
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
261
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
262
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
263
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
264
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
265
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
266
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
267
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
268
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
269
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
270
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
271
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
272
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
273
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
274
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
275
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
257
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
258
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
259
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
260
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
261
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
262
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
263
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
264
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
265
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
266
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
267
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
268
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
269
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
270
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
271
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
272
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
273
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
274
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
275
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы

N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
276
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
277
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
278
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
279
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
280
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
281
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
282
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
283
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
284
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
285
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
286
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
287
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
288
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
290
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
291
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
292
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
293
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Гуминовые удобрения

N-15, P-5, K-30, MgO-1,7%, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
276
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
277
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары, аммоний нитраты бар тотықтырғышы
N-17, P2O5-10, K2O-27
278
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
279
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
280
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
281
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-18, P-18, K-18, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
282
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
283
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-19, P-6, K-20, MgO-1,5, S-1,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
284
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
285
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
286
Суда еритін "Акварин" кешенді минералды тыңайтқыш 1-ден 16-ға дейінгі маркасы
N-20, P-20, K-20, MgO-1,7, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
287
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін аммоний нитратымен NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
288
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
290
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
291
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
292
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
293
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Гуминді тыңайтқыштары

362
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
363
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
364
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1500
килограмм
365
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
366
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
367
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
368
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
369
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
370
Минеральное удобрение Agrumax
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009
килограмм
371
Минеральное удобрение Sprayfert 312
N-27, P2O5-9, K2O-18, B-0,05, Mn-0,1, Zn-0,1
2456
килограмм
372
Минеральное удобрение Algamina
N-13, P2O5-8, K2O-21, MgO-2, Cu-0,08, Fe-0,2, Mn-0,1, Zn-0,01, C-17
2322
килограмм
373
BORDO TAN
N-1, Cu-20
3000
килограмм
374
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) не менее 19-20
893
килограмм
375
Минеральное удобрение “ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME”
N-10; P2O5-30; К2O-10; Fe-0,01; Mn- 0,025; Zn-0,01; Cu-0,03; B-0,027; Mo- 0,003
2450
килограмм
376
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME"
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
377
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME"
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,002
378
Минеральное удобрение “ECONATUR AGRI-GEL-FE-15”
N-1; К2O-1; Fe-15
2100
килограмм
379
Минеральное удобрение “ECONATUR AGRI-GEL-K45”
K-45
1500
килограмм
380
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-MIX"
К2O-1, Fe-6,5, Mn-6, Zn-0,8, Cu-0,7, MgO-2,2, B-0,9, Mo-0,4
3450
килограмм
381
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-ZN-80"
К2O-1, Zn-80
2950
килограмм
382
Минеральное удобрение “ECONATUR HD HIERRO”

362
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
363
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы маркасы: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
364
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1500
килограмм
365
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
366
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
367
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
368
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
369
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркасы: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
370
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009
килограмм
371
Sprayfert 312 минералды тыңайтқышы
N-27, P2O5-9, K2O-18, B-0,05, Mn-0,1, Zn-0,1
2456
килограмм
372
Algamina минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-8, K2O-21, MgO-2, Cu-0,08, Fe-0,2, Mn-0,1, Zn-0,01, C-17
2322
килограмм
373
BORDO TAN
N-1, Cu-20
3000
килограмм
374
Пекацид минералды тыңайтқышы
Фосфаттың массалық үлесі (P₂O₅) кемінде 59-60, калийдің массалық үлесі (К₂О) кемінде 19-20
893
килограмм
375
“ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME” минералды тыңайтқышы
N-10; P2O5-30; К2O-10; Fe-0,01; Mn- 0,025; Zn-0,01; Cu-0,03; B-0,027; Mo- 0,003
2450
килограмм
376
"ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME" минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, К2O-30, SO3-20, B-0,03, Fe-0,01, Mn-0,05, Ca-0,05, Zn-0,01, Mo-0,01
377
"ECONATUR AGRI-GEL-20-20-20+ME" минералды тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, К2O-20, Fe-0,03, Mn-0,02, Zn-0,01, Cu-0,02, B-0,03, Mo-0,002
378
“ECONATUR AGRI-GEL-FE-15” минералды тыңайтқышы
N-1; К2O-1; Fe-15
2100
килограмм
379
“ECONATUR AGRI-GEL-K45” минералды тыңайтқышы
K-45
1500
килограмм
380
"ECONATUR AGRI-GEL-MIX" минералды тыңайтқышы
К2O-1, Fe-6,5, Mn-6, Zn-0,8, Cu-0,7, MgO-2,2, B-0,9, Mo-0,4
3450
килограмм
381
"ECONATUR AGRI-GEL-ZN-80" минералды тыңайтқышы
К2O-1, Zn-80
2950
килограмм
382
“ECONATUR HD HIERRO” минералды тыңайтқышы

430
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
431
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
432
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
433
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
434
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
435
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
436
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
437
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
438
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
439
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10, P2O5-52, K2O-5, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
825
килограмм
440
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
441
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21, P2O5-21, K2O-21, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
442
КомплексноеудобрениеNutriland Plus Grain
N - 8, P2O5 -45, K2O – 10, B – 0,5, Cu – 0,5, Fe – 1, Mn – 1, Mo – 0,3, Zn - 1
1277
килограмм
443
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1, C-26
5402
килограмм
444
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5, P2O5-10, K20-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4
1875
килограмм
445
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTeraKristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330357
тонна
446
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTeraKristalon
N-18, NH4-3.3.NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
447
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTeraKristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
448
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (FertimKMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160000
тонна
449
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)

430
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
431
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
432
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
433
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
434
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
435
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
436
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
437
NPK MIRACLE 10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
438
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
439
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-5, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
825
килограмм
440
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
441
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21, P2O5-21, K2O-21, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,005, Zn-0,01
442
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N - 8, P2O5 -45, K2O – 10, B – 0,5, Cu – 0,5, Fe – 1, Mn – 1, Mo – 0,3, Zn - 1
1277
килограмм
443
"Sancrop" кешенді тыңайтқышы
N-1, C-26
5402
килограмм
444
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5, P2O5-10, K20-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4
1875
килограмм
445
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330357
тонна
446
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, NH4-3.3.NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
447
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
448
KMg (FertimKMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2O-55, MgO-5
160000
тонна
449
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы