О внесении изменения в решение Индерского районного маслихата от 8 ноября 2019 года № 329-VI "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 мая 2024 года № 91-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 30 мая 2024 года № 5194-06
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 8 ноября 2019 года № 329-VI "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4530) следующее изменение:
пункт 2 приложения указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Назначение социальной поддержки осуществляется уполномоченным органом государственным учреждением "Индерский районный отдел занятости и социальных программ;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов

Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 329-VI "Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасымен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 91-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 мамырда № 5194-06 болып тіркелді
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашасындағы № 329-VI "Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4530 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Әлеуметтік қолдауды тағайындау уәкілетті орган - "Индер аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов