Об определении остродефицитных медицинских специальностей в сельских населенных пунктах Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 26 ноября 2024 года № 248. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 ноября 2024 года № 6623-13
В соответствии с подпунктом 14-8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Түркістан облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтарды айқындау туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 26 қарашадағы № 248 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 27 қарашада № 6623-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 14-8) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: