Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 26 июня 2024 года № 313. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 июня 2024 года № 6543-13
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимата города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Арыс қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 26 маусымдағы № 313 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 27 маусымда № 6543-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Арыс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Арыс.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова
Приложение к постановлению
акима города Арыс
от 26 июня 2024 года № №313
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Арыс
Точное месторасположение
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (кв. м)
Период осуществления торговой деятельности, лет
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, а также объекты общественного питания, в которых реализуется аналогичный ассортимент товаров)
1
город Арыс, улица Аль-Фараби, перед аптекой "Мед-Лайф Б"
продовольственные, непродовольственные товары
20
5
"Мерей" маркет
2
город Арыс, улица Аль-Фараби напротив здания 3Б
продовольственные, непродовольственные товары
15
5
Магазин "Айсұлтан"
3
город Арыс, пересечение улиц А.Салыкбаева и С.Байжанова
продовольственные, непродовольственные товары
15
5
Торговый центр "Пернегүл ана"
4
город Арыс, улица Қазыбек би, напротив магазина "Гүлназ"
продовольственные, непродовольственные товары
20
5
Торговый центр "Құралай", магазин "Гүлназ"
5
город Арыс, улица Ақиық, 2 напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени И.Журбы" отдела образования города Арыс
продовольственные, непродовольственные товары
70
5
нет
6
город Арыс, ул. Майлы қожа, во дворе дома 112
продовольственные, непродовольственные товары
70
5
нет
7
город Арыс, 196,6 км автомобильной дороги областного значения КХ-8 "Граница Республики Узбекистан-Шардара-Арыс-Темирлан", слева от площади "Арыс кокпар"
продовольственные, непродовольственные товары
200
5
нет
8
город Арыс, сельский округ Ақдала 213,6 км автомобильной дороги областного значения КХ-8 "Граница Республики Узбекистан-Шардара-Арыс-Темирлан"
продовольственные, непродовольственные товары
600
5
нет
9
город Арыс, сельский округ Дермене, населенный пункт Саналы, 56 км автомобильной дороги областного значения КХ-15 "Алтынтобе-Бадам-Боген-Тортколь"
продовольственные, непродовольственные товары
390
5
нет
10
город Арыс, сельский округ Байыркум, населенный пункт Байыркум, улица Ш.Жумабекова напротив здания "Аппарат акима Байыркумского сельского округа, город Арыс"
продовольственные, непродовольственные товары
100
5
нет
11
город Арыс, сельский округ Кожатогай, населенный пункт Кожатогай, улица А.Елекеева напротив мечети "Кыдыр-баба"
продовольственные, непродовольственные товары

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Арыс қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова
Арыс қаласы әкімінің
2024 жылғы 26 маусымдағы
№ №313 қаулысына қосымша
Арыс қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Қызмет саласы
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, "Мед-Лайф Б" дәріхананың алдында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
20
5
"Мерей" маркет
2
Арыс қаласы, Әль-Фараби көшесі 3Б ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
15
5
"Айсұлтан" дүкені
3
Арыс қаласы, Ә.Салықбаев және С.Байжанов көшелерінің қиылысы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
15
5
"Пернегүл ана" сауда орталығы
4
Арыс қаласы, Қазыбек би көшесі, "Гүлназ" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
20
5
"Құралай" сауда орталығы, "Гүлназ" дүкені
5
Арыс қаласы, Ақиық көшесі, 2 Арыс қаласының білім бөлімінің "И.Журба атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
70
5
жоқ
6
Арыс қаласы, Майлы қожа көшесі, 112 үйдің ауласында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
70
5
жоқ
7
Арыс қаласы, облыстық маңызы бар КХ-8 "Өзбекстан Республикасының шекарасы-Шардара-Арыс-Темірлан" автомобиль жолының 196,6 шақырымы, "Арыс көкпар" алаңының сол жағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
200
5
жоқ
8
Арыс қаласы, Ақдала ауылдық округі облыстық маңызы бар КХ-8 "Өзбекстан Республикасының шекарасы-Шардара-Арыс-Темірлан" автомобиль жолының 213,6 шақырымы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
600
5
жоқ
9
Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Саналы елді мекені, облыстық маңызы бар КХ-15 "Алтынтөбе-Бадам-Бөген-Төрткөл" автомобиль жолының 56 шақырымы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
390
5
жоқ
10
Арыс қаласы, Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм елді мекені, Ш.Жұмабеков көшесі "Арыс қаласы, Байырқұм ауылдық округі әкімі аппараты" ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
100
5
жоқ
11
Арыс қаласы, Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай елді мекені, А.Елекеев көшесі "Қыдыр-баба" мешітіне қарама-қарсы
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар