О признании утратившим силу постановления акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 16 ноября 2016 года № 371 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байдибекского района"
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 23 июля 2024 года № 223. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 24 июля 2024 года № 6561-13
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 16 ноября 2016 года № 371 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байдибекского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3904).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Байдибек Е. Нурмаханов

Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 371 "Бәйдібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 23 шілдедегі № 223 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 24 шілдеде № 6561-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 371 "Бәйдібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3904 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының әкімі Е. Нурмаханов