О внесении изменений в решение акима Казыгуртского района от 05 ноября 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Казыгуртского района Туркестанской области от 11 января 2024 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 15 января 2024 года № 6450-13
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казыгуртского района от 5 ноября 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4772) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Казыгуртского района".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Исмаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Казыгуртского района
Приложение к решению
Акима Казыгуртского района
от 11 января 2024 года № 1
Приложение к решению
акима Казыгуртского района
от "5" ноября 2018 года №7
Сельский округ Алтынтөбе
№ 261 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Алтынтобе" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Алтынтөбе, улица К.Стамова № 51.
Граница: села Алтынтөбе, Қарабау полностью.
№ 262 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Косагаш" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қосағаш, улица А.Сапиева № 126.
Граница: село Қосағаш полностью.
№ 263 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Каржан" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қаржан, улица С.Дуйсебекова № 11.
Граница: улицы А.Косанбаева, О.Тилеубаева, Т.Рахымова, Т.Ныспанбетова, К.Мырзабекова, С.Дуйсебекова, Т.Кожамжарова, К.Майлиева, Самал, К.Кишкентаева села Қаржан полностью.
№ 264 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени О.Жамалова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қаржан, улица Ж.Жуматаева № 7.
Граница: улицы А.Алдебаева, Ж.Жуматаева, Келес, А.Мелдешова, А.Дуйсебаева, Е.Елеусизова, И.Шарипова, П.Атамбекова, К.Мамбетова села Қаржан полностью.
№ 265 избирательный участок.

Қазығұрт ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 15 қаңтарда № 6450-13 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Қазығұрт ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4772 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қазығұрт ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Исмаилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазығұрт аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қаңтардағы
№ 1 Шешіміне қосымша
Қазығұрт ауданы әкімінің
2018 жылғы "5" қарашадағы
№ 7 шешіміне қосымша
Алтынтөбе ауыл округі
№ 261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Алтынтөбе" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтынтөбе ауылы, К.Стамов көшесі № 51.
Шекарасы: Алтынтөбе, Қарабау ауылдары толығымен.
№ 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қосағаш" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қосағаш ауылы, Ә.Сапиев көшесі № 126.
Шекарасы: Қосағаш ауылы толығымен.
№ 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қаржан" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржан ауылы, С.Дүйсебеков көшесі № 11.
Шекарасы: Қаржан ауылының А.Қосанбаев, Ө.Тілеубаев, Т.Рахымов, Т.Ныспанбетов, Қ.Мырзабеков, С.Дүйсебеков, Т.Қожамжаров, Қ.Майлиев, Самал, Қ.Кішкентаев көшелері толығымен.
№ 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ө.Жамалов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржан ауылы, Ж.Жұматаев көшесі № 7.
Шекарасы: Қаржан ауылының А.Әлдебаев, Ж.Жұматаев, Келес, Ә.Мелдешов, Ә.Дүйсебаев, Е.Елеусізов, И.Шарипов, П.Атамбеков, Қ.Мамбетов көшелері толығымен.
№ 265 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "1-Мамыр" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қаржан, улица Т.Салыбаева № 70.
Граница: улицы Т.Салыбаева, М.Кулекеева, С.Жайлаубаева, П.Байдеуова, села Қаржан и села Аққұм, Қырыққыз полностью.
Сельский округ Жаңабазар
№ 266 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Елшибек батыра" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жаңабазар, улица Рахимбая Ханалы № 10.
Граница: село Жаңабазар полностью.
№ 267 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени М. Ауезова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Үлгілі, улица Елшибек батыра № 58.
Граница: село Үлгілі полностью.
№ 268 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Жылыбулак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жылыбұлақ, улица Омирсерика Калдыбайулы № 68.
Граница: села Жылыбұлақ, Жаңажол полностью.
№ 269 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Карабастау" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қарабастау, улица Расул Толенди № 70.
Граница: село Қарабастау полностью.
№ 270 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Абдикарима Бектаева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жаңаталап улица, Сансызбая Рсымбетулы № 111.
Граница: село Жаңаталап полностью.
№ 271 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Кенена Азербаева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Үшбастау, улица Кожамберды Кошимбетулы № 23 А.
Граница: село Үшбастау полностью.
№ 272 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Тлектес" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Тілектес, улица Зиямета Бостанова № 46 А.
Граница: село Тілектес полностью.
№ 273 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Женис" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жеңіс, улица Улытау № 5.
Граница: село Жеңіс полностью.
Сельский округ Сабыр Рақымов
№ 274 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Кокибел государственного коммунального казенного предприятия "Казыгуртский районный Дворец культуры", село Көкібел, улица А.Азимкулова № 14.
Граница: села Көкібел, Қызылата, Майбұлақ полностью.
Сельский округ Жігерген
№ 275 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жігерген, улица Т.Мырзабекова № 11.
Граница: села Диқан, Айнатас, Жігерген полностью.
№ 276 Избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ж.Есиркепова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Тесіктөбе, улица К.Жамашова № 19.
Граница: село Тесіктөбе полностью.
№ 277 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Угам" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Өгем.
Граница: село Өгем полностью.
№ 278 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Бибола Кудайназарова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қызылбұлақ, улица Мошкал баба № 38А.
Граница: село Қызылбұлақ полностью.
Сельский округ Қазығұрт
№ 279 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени К.Сатпаева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица Ж.Тулеева № 2.

Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "1-Мамыр" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржан ауылы, Т.Салыбаев көшесі № 70.
Шекарасы: Қаржан ауылының Т.Салыбаев, М.Құлекеев, С.Жайлаубаев, П.Байдеуов көшелері және Аққұм, Қырыққыз ауылдары толығымен.
Жаңабазар ауыл округі
№ 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Елшібек батыр атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңабазар ауылы, Рахымбай Ханалы көшесі № 10.
Шекарасы: Жаңабазар ауылы толығымен.
№ 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үлгілі ауылы, Елшібек батыр көшесі № 58.
Шекарасы: Үлгілі ауылы толығымен.
№ 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Жылыбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жылыбұлақ ауылы, Өмірсерік Қалдыбайұлы көшесі № 68.
Шекарасы: Жылыбұлақ, Жаңажол ауылдары толығымен.
№ 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қарабастау" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарабастау ауылы, Расул Төленді көшесі № 70.
Шекарасы: Қарабастау ауылы толығымен.
№ 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Әбдікәрім Бектаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңаталап ауылы, Сансызбай Рсымбетұлы көшесі № 111.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы толығымен.
№ 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Кенен Әзірбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үшбастау ауылы, Қожамберді Көшімбетұлы көшесі № 23 А.
Шекарасы: Үшбастау ауылы толығымен.
№ 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Тілектес" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тілектес ауылы, Зиямет Бостанов көшесі № 46 А.
Шекарасы: Тілектес ауылы толығымен.
№ 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Жеңіс" негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жеңіс ауылы, Ұлытау көшесі № 5.
Шекарасы: Жеңіс ауылы толығымен.
Сабыр Рақымов ауылдық округі
№ 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көкібел ауылдық мәдениет үйі, Көкібел ауылы, Ә.Әзімқұлов көшесі № 14.
Шекарасы: Көкібел, Қызылата, Майбұлақ ауылдары толығымен.
Жігерген ауыл округі
№ 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жігерген ауылы, Т.Мырзабеков көшесі № 11.
Шекарасы: Дихан, Айнатас, Жігерген ауылдары толығымен.
№ 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ж.Есіркепов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тесіктөбе ауылы, Қ.Жамашов көшесі № 19.
Шекарасы: Тесіктөбе ауылы толығымен.
№ 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Өгем" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өгем ауылы.
Шекарасы: Өгем ауылы толығымен.
№ 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Бибол Құдайназаров атындағы негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылбұлақ ауылы, Мошқал баба көшесі № 38А.
Шекарасы: Қызылбұлақ ауылы толығымен.
Қазығұрт ауыл округі
№ 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, Ж.Төлеев көшесі № 2.

Границы: села Қазығұрт улицы М. Ауэзова, Ж. Тулеева, Жибек жолы, Казына, Т. Бигельдинова, Д.Шакабаева, Таттимбета, Табыс, О.Байжуманова полностью, улица Д.Конаева дома с нечҰтной стороны № 1-57, дома с чҰтной стороны № 2-50, улица Ш.Уалиханова между домами с нечҰтной стороны № 1-45, дома с чҰтной стороны № 2-46.
№ 280 избирательный участок.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный Дворец культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, село Қазығұрт, улица Д.Кунаева № 92.
Границы: села Қазығұрт улицы А.Тогаева, Н.Муратова, Абая, А.Молдагуловой, А.Жубанова, Райымбек батыра, А.Фахрутдинова полностью, улица Ш.Уалиханова между домами с нечетной стороны № 47-89, с четной стороны между домами № 48-76, улица Мамбеталиева с нечҰтной стороны от дома № 41 до конца улицы, чҰтная сторона от дома № 36 до конца, улица Д.Кунаева с нечҰтной стороны между домами № 59-111, с чҰтной стороны между домами № 52-112, с нечҰтной стороны улицы К.Абдалиева между домами № 1-35, с чҰтной стороны между домами № 2-42.
№ 281 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени "Калаубека Турсункулова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица К.Абдалиева № 76.
Граница: села Қазығұрт улицы Н.Исмаилова, Курмангазы, Ырыс, Береке, К.Есиркепова, К.Кабылбекова, Суинбая, О.Жандосова, М.Макатаева, Б.Момышулы, Е.Бугыбаева полностью, улица К.Жанысбекова дома с чҰтной стороны полностью, улица Ш.Уалиханова дома с нечҰтной стороны от № 91 до конца, дома с чҰтной стороны от № 78 до конца, улица К.Абдалиева дома с нечҰтной стороны от № 37 до конца, дома с чҰтной стороны от № 42 до конца.
№ 282 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа №1 Казыгуртского района" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области, село Қазығұрт, улица Д.Конаева № 178а.
Границы: села Қазығұрт улицы Жамбыла, С.Едилова, Енбекши, С.Рахимова, Г.Муратбаева, М.Маметова, А.Яссауи, Ал-Фараби, Д.Нурпеисова, Ю.Гагарина, М.Отемисулы, Манасова полностью, с чҰтной стороны все дома улицы Майлина и с нечҰтной стороны все дома улицы С.Муканова полностью, улицы К.Жанысбекова с нечҰтной стороны между домами № 1-21, улица Д.Конаева дома с нечҰтной стороны от № 113 до конца, дома с чҰтной стороны от № 114 до конца.
№ 283 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Ащыбулак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица Мектеп № 1.
Границы: села Қазығұрт улицы Богенбай батыр, Кабанбай батыр, Ертис, Балкаш, Айтеке би, И.Есенберлин, М.Дулатулы, А.Сасбукаева, Т.Байтуров, Бурабай, Жайык, С.Тилешулы, Т.Атанбекулы, Д.Кабашбаева, Жастар, Алатау, Мектеп, М.Омирбайулы, Таукехана полностью.
№ 284 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени "Е.Тасанбаева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица Телемунара № 53.
Границы: села Қазығұрт улицы М.Туткабаева, Толе би, Казыбек би, С.Кемелова, Ынтымак, Сауран, С.Ерубаева, М.Кенжебаева, Телемунара полностью, нечҰтные стороны все дома улицы Б.Майлина.
№ 285 избирательный участок.

Шекарасы: Қазығұрт ауылының М.Әуезов, Ж.Төлеев, Жібек жолы, Қазына, Т.Бигелдинов, Д.Шақабаева, Тәттімбет, Табыс, О.Байжұманов көшелері толығымен, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 1-57 үйлері, жұп жағынан № 2-50 үйлері аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 1-45 үйлері, жұп жағынан № 2-46 үйлері аралығы.
№ 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі № 92.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Ә.Тоғаев, Н.Мұратов, Абай, Ә.Молдағұлова, А.Жұбанов, Райымбек батыр, А.Фахрутдинов көшелері толығымен, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 47-89 үйлері, жұп жағынан № 48-76 үйлері аралығы, Мамбеталиев көшесінің тақ жағынан № 41 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 36 үйден соңына дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 59-111 үйлері, жұп жағынан № 52-112 үйлері аралығы, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағынан № 1-35 үйлері, жұп жағынан № 2-42 үйлері аралығы.
№ 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қалаубек Тұрсынқұлов" атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, Қ.Абдалиев көшесі № 76.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Н.Ысмайылов, Құрманғазы, Ырыс, Береке, Қ.Есіркепов, Қ.Қабылбеков, Сүйінбай, О.Жандосов, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Е.Бұғыбаев көшелері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің жұп жағы толығымен, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 91 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 78 үйден соңына дейін, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағынан № 37 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 42 үйден соңына дейін.
№ 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қазығұрт аудандық № 1 балалар жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі № 178а.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Жамбыл, С.Еділов, Еңбекші, С.Рахимов, Ғ.Мұратбаев, М.Мәметова, А.Яссауи, Әл-Фараби, Д.Нұрпейісова, Ю.Гагарин, М Өтемісұлы, Манасов көшелері толығымен, Майлин көшесінің жұп жағының үйлері және С.Мұқанов көшесінің тақ жағының үйлері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағының № 1-21 үйлері аралығы, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 113-ші үйден соңына дейін, жұп жағынан № 114-тен соңына дейінгі үйлер.
№ 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ащыбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, Мектеп көшесі № 1.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Бөгенбай батыр, Қабанбай батыр, Ертіс, Балқаш, Әйтеке би, І.Есенберлин, М.Дулатұлы, Ә.Сасбұқаев, Т.Байтуров, Бурабай, Жайық, С.Тілешұлы, Т.Атанбекұлы, Д.Қабашбаев, Жастар, Алатау, Мектеп, М.Өмірбайұлы, Тәукехан көшелері толығымен.
№ 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Е.Тасанбаев" атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, Телемұнара көшесі № 53.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының М.Тұтқабаев, Төле би, Қазыбек би, С.Кемелов, Ынтымақ, Сауран, С.Ерубаев, М.Кенжебаев, Телемұнара көшелері және Б.Майлин көшесінің тақ жағының үйлері толығымен.
№ 285 сайлау учаскесі.

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж №11" управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: села Қазығұрт улицы К.Даниярова, Сырдария, Балуан шолак, Темирлан, Арыс, Женис, Наурыз, Туркестан, Каратау, Б.Байбека, А.Кайымбекова, С.Наримова, Ш.Калдаякова, Бейбитшилик, К.Копбаева, Достык, Кожакул би, Отырар, А.Жангелдина, С.Сейфуллина, Ы.Алтынсарина, Амангелди полностью, улица Мамбеталиева дома с нечҰтной стороны № 1-39, дома с чҰтной стороны № 2-34.
№ 286 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени О.Жандосова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қазығұрт, улица К.Азербаева № 92А.
Граница: села Қазығұрт улицы Ш.Абуова, М.Балкыбекова, О.Усипбекова, Айша биби, Каратас, Ж.Оскенбаева, К.Азирбаева, Кажымукан, Т.Рыскулова, Жаңатурмыс, Казыгурт полностью, улица К.Жанысбекова дома с нечҰтной стороны от № 23 до конца, улица С.Муканова чҰтная сторона полностью.
№ 287 избирательный участок.
Центр: Районный отдел полиции, село Қазығұрт, улица Д. Кунаева № 116.
Сельский округ Қақпақ
№ 288 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Какпак государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, село Қақпақ, улица Казыбек би № 5.
Границы: села Қақпақ улицы Каракемер, Коктобе, Тан, Келдибек-Ата, Жастар, Б.Момышулы, Толе би, Ж.Жабаева, У.Омарова, Зангар, Казыбек би, Ынтымак, Болашак, Бирлик полностью, с чҰтной стороны улицы Какпак между домами № 2-52, с нечҰтной стороны между домами № 1-41, с чҰтной стороны улицы Д.Конаева между домами № 2-118, с нечҰтной стороны между домами № 1-117, с нечҰтной стороны улицы А.Кунанбаева между домами № 1-45, с чҰтной стороны между домами № 2-46.
№ 289 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Какпак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қақпақ, улица Абая Кунанбаева № 70А.
Границы: села Қақпақ улицы Бастау, Мектеп, Достык полностью, с чҰтной стороны улицы Какпак между домами № 54-58, с нечҰтной стороны между домами № 43-59, с чҰтной стороны улицы Д.Конаева между домами № 120-182, с нечҰтной стороны между домами № 119-183, с чҰтной стороны улицы Абая Кунанбаева между домами № 48-106, с нечҰтной стороны между домами № 47-107, села Заңғар, Сырлысай полностью.
Сельский округ Қарабау
№ 290 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Жамбыла" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Сынтас, улица Е.Сарыпбекова № 46.
Границы: село Сынтас полностью.
№ 291 избирательный участок.
Центр: Государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени А.Оразбаевой" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жұмысшы, улица М.Курымбаева № 46.
Границы: село Жұмысшы полностью.
№ 292 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени А.С.Макаренко" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қарабау, улица Толе би № 30.
Границы: село Қарабау полностью.
№ 293 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени К.Омиралиева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Үшбұлақ, улица Кейкиман батыра № 12.
Границы: село Үшбұлақ полностью.
Сельский округ Қызылқия
№ 294 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Айнатас, улица Жибек жолы № 7А.

Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының "№11 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі № 2.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Қ.Данияров, Сырдария, Балуан шолақ, Темірлан, Арыс, Жеңіс, Наурыз, Түркістан, Қаратау, Б.Байбек, А.Қайымбеков, С.Наримов, Ш.Қалдаяқов, Бейбітшілік, Қ.Көпбаев, Достық, Қожақұл би, Отырар, Ә.Жангелдин, С.Сейфуллин, Ы.Алтынсарин, Амангелді көшелері толығымен, Мамбеталиев көшесінің тақ жағының № 1-39 үйлері аралығы, жұп жағының № 2-34 үйлері аралығы.
№ 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "О.Жандосов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазығұрт ауылы, К.Әзірбаев көшесі № 92А.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Ш.Абуов, М.Балқыбеков, О.Үсіпбеков, Айша бибі, Қаратас, Ж.Өскенбаев, К.Әзірбаев, Қажымұқан, Т.Рысқұлов, Жаңатұрмыс, Қазығұрт көшелері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағынан № 23 үйден соңына дейін, С.Мұқанов көшесінің жұп жағы толығымен.
№ 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аудандық полиция бөлімі, Қазығұрт ауылы, Д.Қонаев көшесі № 116.
Қақпақ ауыл округі
№ 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қақпақ ауылдық мәдениет үйі, Қақпақ ауылы, Қазыбек би көшесі № 5.
Шекарасы: Қақпақ ауылының Қаракемер, Көктөбе, Таң, Келдібек-Ата, Жастар, Б.Момышұлы, Төле би, Ж.Жабаев, У.Омаров, Заңғар, Қазыбек би, Ынтымақ, Болашақ, Бірлік көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағының № 2-52 үйлері, тақ жағының № 1-41 үйлері, Д.Қонаев көшесінің жұп жағының № 2-118 үйлері, тақ жағының № 1-117 үйлері аралығы, А.Құнанбаев көшесінің тақ жағының № 1-45 үйлері және жұп жағының № 2-46 үйлері аралығы.
№ 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қақпақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қақпақ ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 70А.
Шекарасы: Қақпақ ауылының Бастау, Мектеп, Достық көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағының № 54-58 үйлері, тақ жағының № 43-59 үйлері, Д.Қонаев көшесінің жұп жағының № 120-182 үйлері, тақ жағының № 119-183 үйлері, Абай Құнанбаев көшесінің жұп жағының № 48-106 үйлері, тақ жағының № 47-107 үйлері аралығы және Заңғар, Сырлысай ауылдары толығымен.
Қарабау ауыл округі
№ 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сынтас ауылы, Е.Сарыпбеков көшесі № 46.
Шекарасы: Сынтас ауылы толығымен.
№ 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "А.Оразбаева атындағы жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, Жұмысшы ауылы, М.Құрымбаев көшесі № 46.
Шекарасы: Жұмысшы ауылы толығымен.
№ 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарабау ауылы, Төле би көшесі № 30.
Шекарасы: Қарабау ауылы толығымен.
№ 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қ.Өміралиев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үшбұлақ ауылы, Кейкіман батыр көшесі № 12.
Шекарасы: Үшбұлақ ауылы толығымен.
Қызылқия ауыл округі
№ 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Айнатас ауылы, Жібек жолы көшесі № 7А.

Границы: село Айнатас полностью, села Қызылқия с нечҰтной стороны улицы Дуйсебай Болыса между домами № 1-55, с чҰтной стороны между домами № 2-56, с нечҰтной стороны улицы Б.Аширбаева между домами № 1-21, с чҰтной стороны между домами № 2-22 и улица А.Амалова полностью.
№ 295 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Кызылкия Государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, село Қызылқия, улица У.Сакулы № 43.
Границы: села Қызылқия улицы Н.Токтамыса, У.Сакулы, Г.Муратбаева, С.Нусенова полностью, с нечҰтной стороны улицы Дуйсебай Болыса от дома № 57 до конца, с чҰтной стороны от дома № 58 до конца, с нечҰтной стороны улицы Б.Аширбаева от дома № 23 до конца, с чҰтной стороны от дома № 24 до конца.
№ 296 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Кызылсенгир" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қызылсеңгір, улица Н.Машакулы № 20.
Границы: села Қызылсеңгір, Тұғыртас полностью.
№ 297 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Ынталы" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Ынталы, улица Ж.Иманбердиева № 31А.
Границы: село Ынталы полностью.
Сельский округ Қарақозы Әбдәлиев
№ 298 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Рабат Государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, село Рабат, улица Жамбыла № 10.
Границы: села Рабат улицы Жамбыла, Костай ата, М.Ауезова, Т.Рыскулова, П.Тажибаева, Б.Момышулы, Акпан батыр, К.Байымбетова, Нышанова, Ж.Абенова, С.Сейфуллина, Тилешова, Д.Конаева, С.Шаймерден, М.Махатаева, Объедкова, Кенесары, Ы.Алтынсарина, С.Рахимова полностью.
№ 299 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени П.Тажибаевой" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Рабат, улица Болашак № 115.
Граница: села Рабат улицы Жибек жолы, Байтерек, Болашак, Акжол, Кажымукан, М.Озтурик, Шакарим, Абая, Аманкелди, Аширбай ата, К.Абдалиева полностью.
№ 300 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Казыгурт" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қ.Мәмбетұлы, улица К.Сатыбалдиева № 90.
Границы: село Қ.Мәмбетұлы полностью.
№ 301 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Амангельды" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Аманкелді, улица Исатай батыра № 31.
Границы: село Аманкелді полностью.
№ 302 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа с интернатом "Атбулак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области", село Атбұлақ, улица Ж.Каппарова № 15.
Границы: село Атбұлақ полностью.
№ 303 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Енбекши" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Еңбекші, улица Баганалы № 56.
Границы: село Еңбекші полностью.
№ 304 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Кызылдала" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Қызылдала, улица Толеш акына № 90.
Границы: село Қызылдала полностью.
Сельский округ Тұрбат
№ 305 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Енбек" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Еңбек, улица Жана гасыр № 33.
Границы: село Еңбек полностью.
№ 306 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Кызылдихан" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, села Қызылдихан, улица А.Хошимбека № 27.
Границы: село Қызылдихан улицы А.Хошимбека, Бирлик, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымак, Коктобе, Акбулак полностью, село Ондирис улица М.Сабирова полностью.
№ 307 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Жанатирлик" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Өндіріс, улица А.Муратова № 7.
Границы: село Өндіріс улицы А.Турсынкулова, Достык, А.Муратова, Коктем, Н.Байтемирова, С.Кенжегулова, Бастау, Атамекен полностью.
№ 308 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ш. Калдаякова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Тұрбат, улица Бейбитшилик № 81.

Шекарасы: Қызылқия ауылының Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағының № 1-55 үйлері, жұп жағының № 2-56 үйлері аралығы, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағының № 1-21 үйлері, жұп жағының № 2-22 үйлері аралығы және А.Амалов көшесі мен Айнатас ауылы толығымен.
№ 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылқия ауылдық мәдениет үйі, Қызылқия ауылы, Ұ.Сақұлы көшесі № 43А.
Шекарасы: Қызылқия ауылының Н.Тоқтамыс, Ұ.Сақұлы, Ғ.Мұратбаев, С.Нүсенов көшелері толығымен, Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағының № 57 үйден бастап соңына дейін, жұп жағының № 58 үйден бастап соңына дейін, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағының № 23 үйден бастап соңына дейін, жұп жағының № 24 үйден бастап соңына дейін.
№ 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қызылсеңгір" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылсеңгір ауылы, Н.Машақұлы көшесі № 20.
Шекарасы: Қызылсеңгір, Тұғыртас ауылдары толығымен.
№ 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ынталы" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ынталы ауылы, Ж.Иманбердиев көшесі № 31А.
Шекарасы: Ынталы ауылы толығымен.
Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі
№ 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Рабат ауылдық мәдениет үйі, Рабат ауылы, Жамбыл көшесі № 10.
Шекарасы: Рабат ауылының Жамбыл, Қостай ата, М.Әуезов, Т.Рысқұлов, П.Тәжібаева, Б.Момышұлы, Ақпан батыр, Қ.Байымбетов, Нышанов, Ж.Әбенов, С.Сейфуллин, Тілешов, Д.Қонаев, С.Шаймерден, М.Махатаев, Объедков, Кенесары, Ы.Алтынсарин, С.Рахимов көшелері толығымен.
№ 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің П.Тәжібаева атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Рабат ауылы, Болашақ көшесі № 115.
Шекарасы: Рабат ауылының Жібек жолы, Бәйтерек, Болашақ, Ақжол, Қажымұхан, М.Өзтүрік, Шәкәрім, Абай, Аманкелді, Әшірбай ата, Қ.Әбдәлиев көшелері толығымен.
№ 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қазығұрт" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Мәмбетұлы ауылы, Қ.Сатыбалдиев көшесі № 90.
Шекарасы: Қ.Мәмбетұлы ауылы толығымен.
№ 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Аманкелді" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аманкелді ауылы, Исатай батыр көшесі № 31.
Шекарасы: Аманкелді ауылы толығымен.
№ 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Атбұлақ" жанындағы интернаты бар жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Атбұлақ ауылы, Ж.Қаппаров көшесі № 15.
Шекарасы: Атбұлақ ауылы толығымен.
№ 303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Еңбекші" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Еңбекші ауылы, Бағаналы көшесі № 56.
Шекарасы: Еңбекші ауылы толығымен.
№ 304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қызылдала" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылдала ауылы, Төлеш ақын көшесі № 90.
Шекарасы: Қызылдала ауылы толығымен.
Тұрбат ауыл округі
№ 305 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Еңбек" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Еңбек ауылы, Жаңа ғасыр көшесі № 33.
Шекарасы: Еңбек ауылы толығымен.
№ 306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Қызылдихан" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылдихан ауылы, А.Хошимбек көшесі № 27.
Шекарасы: Қызылдихан ауылының А.Хошимбек, Бірлік, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымақ, Көктөбе, Ақбұлақ көшелері толығымен, Өндіріс ауылынан М.Сабиров көшесі толығымен.
№ 307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Жаңатірлік" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өндіріс ауылы, А.Мұратов көшесі № 7.
Шекарасы: Өндіріс ауылының А.Тұрсынқұлов, Достық, Ә.Мұратов, Көктем, Н.Байтемиров, С.Кенжегулов, Бастау, Атамекен көшелері толығымен.
№ 308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тұрбат ауылы, Бейбітшілік көшесі № 81.

Границы: село Тұрбат улицы Болашак, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жулдыз, Е.Исакулов, Каржан, Бостан, Гулистан полностью и с нечҰтной стороны улицы Бейбитшилик между домами № 1-85, с чҰтной стороны между домами № 2-134.
№ 309 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение ясли-сад "Байтерек" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Тұрбат, улица Пралиулы Борибека № 68.
Граница: село Тұрбат улицы Бакыт, И.Касымов, П.Борибек, Л.Жолдыбаева полностью и с нечҰтной стороны улицы Бейбитшилик между домами № 115-195, с чҰтной стороны между домами № 154-194.
№ 310 избирательный участок.
Центр: Пограничная застава Тұрбат, село Өндіріс, улица Коктем № 28.
Сельский округ Шанақ
№ 311 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Шанақ, улица Нуржан Болыса № 20.
Граница: село Шанақ полностью.
№ 312 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Акжар" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Ақжар, улица К.Кудайбергенова № 25.
Граница: село Ақжар полностью.
№ 313 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Т.Токтарова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Ескі Шанақ, улица Касымбек би № 27.
Границы: села Ескі Шанақ, Ызабұлақ, станция Шанақ полностью.
Сельский округ Сарапхана
№ 314 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа с пришкольным интернатом имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Сарапхана, улица Ы.Алтынсарина № 22.
Границы: село Сарапхана полностью.
№ 315 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Д.А.Кунаева" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Жіңішке, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: село Жіңішке полностью.
№ 316 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени М.Утемисулы" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Махамбет, улица Л.Курбанова № 19а.
Границы: село Махамбет полностью.
№ 317 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени А.Байтурсынова" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Майлыошақ, улица Келешек № 9.
Границы: село Майлыошақ полностью.
№ 318 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Талдыбулак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Талдыбұлақ, улица Тугейболат № 49А.
Границы: село Талдыбұлақ полностью.
№ 319 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Бакабулак" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Бақабұлақ, улица Бакабулак № 33.
Границы: село Бақабұлақ полностью.
Сельский округ Шарбұлақ
№ 320 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Шарбулак государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, село Шарбұлақ, улица Т.Батырбекова № 21.
Границы: село Шарбұлақ полностью.
№ 321 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа "Акбастау" отдела образования Казыгуртского района управления образования Туркестанской области, село Ақбастау, улица Акбастау № 41.
Границы: село Ақбастау полностью.

Шекарасы: Тұрбат ауылының Болашақ, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жұлдыз, Е.Исақұлов, Қаржан, Бостан, Гүлістан көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесінің тақ жағының № 1-85 үйлері, жұп жағының № 2-134 үйлері.
№ 309 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Бәйтерек" бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тұрбат ауылы, Пірәліұлы Бөрібек көшесі № 68
Шекарасы: Тұрбат ауылының Бақыт, И.Қасимов, П.Бөрібек, Л.Жолдыбаева көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесі тақ жағының № 115-195 үйлері, жұп жағының № 154-194 үйлері.
№ 310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрбат шекара заставасы, Өндіріс ауылы, Көктем көшесі № 28.
Шанақ ауыл округі
№ 311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шанақ ауылы, Нұржан Болыс көшесі № 20.
Шекарасы: Шанақ ауылы толығымен.
№ 312 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ақжар" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақжар ауылы, Қ.Құдайбергенов көшесі № 25.
Шекарасы: Ақжар ауылы толығымен.
№ 313 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Т.Тоқтаров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ескі Шанақ ауылы, Қасымбек би көшесі № 27.
Шекарасы: Ескі Шанақ, Ызабұлақ, станция Шанақ ауылдары толығымен.
Сарапхана ауыл округі
№ 314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сарапхана ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 22.
Шекарасы: Сарапхана ауылы толығымен.
№ 315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Д.А.Қонаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жіңішке ауылы, Д.Қонаев көшесі № 2.
Шекарасы: Жіңішке ауылы толығымен.
№ 316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Махамбет ауылы, Л.Құрбанов көшесі № 19А.
Шекарасы: Махамбет ауылы толығымен.
№ 317 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майлыошақ ауылы, Келешек көшесі № 9.
Шекарасы: Майлыошақ ауылы толығымен.
№ 318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Талдыбұлақ" негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талдыбұлақ ауылы, Түгейболат көшесі №49А.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы толығымен.
№ 319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Бақабұлақ" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бақабұлақ ауылы, Бақабұлақ көшесі № 33.
Шекарасы: Бақабұлақ ауылы толығымен.
Шарбұлақ ауыл округі
№ 320 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шарбұлақ ауылдық мәдениет үйі, Шарбұлақ ауылы, Т.Батырбеков көшесі № 21.
Шекарасы: Шарбұлақ ауылы толығымен.
№ 321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Қазығұрт ауданының білім бөлімінің "Ақбастау" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбастау ауылы, Ақбастау көшесі № 41.
Шекарасы: Ақбастау ауылы толығымен.