О признании утратившим силу решения маслихата Отырарского района от 30 марта 2018 года № 25/126-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Отрарского района"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 6 августа 2024 года № 18/102-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 8 августа 2024 года № 6573-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Отрарского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 25/126-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Отрарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4555).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Отырарского районного маслихата У. Ұзақов

Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 25/126-VI "Отырар аудандық ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 18/102-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 8 тамызда № 6573-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Отырар аудандық ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 25/126-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4555 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У. Ұзақов