""Б" корпусы Төлеби аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 25/139-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 тамыздағы № 15/84-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 19 тамызда № 6578-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі №25/139-VI ""Б" корпусы Төлеби аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 4595 нөмірмен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Койбагаров

О признании утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 27 апрелья 2018 года № 25/139-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Толебийского районного маслихата"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 14 августа 2024 года № 15/84-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 августа 2024 года № 6578-13
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 27 апрелья 2018 года №25/139-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Толебийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4595).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Койбагаров